Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek miből állna egy...

Szerintetek miből állna egy minden nap végezhető edzés, ami szinten tartana?

Figyelt kérdés

Szeretnék minden nap edzeni egy fél órát (2x karatézom hetente, a többi napra szeretném ezt, mert csak ennyire van időm), amivel szinten tudok maradni. Fitt szeretnék lenni és szálkásodni. Az étrendemen már változtattam, de szeretnék rásegíteni rendszeres edzéssel.


Az eredményeimet hogyan mérjem, mit javasolnátok?

Mérleg, vagy centi? Utóbbi esetben miket mérjek és milyen időközönként?



2016. okt. 13. 11:28
 1/6 A kérdező kommentje:

Hogyan állítsam össze ezt a napi fél órát?

Ismétlésszám alapján?

A gyakorlatok, amikre gondoltam: fekvőtámasz, négyütemű fekvőtámasz, guggolás, guggolásból felugrás, húzódzkodás, hasizom gyakorlatok (hasprés, "biciklizés", "evezés")... más hirtelen nem is jut eszembe, ha tudtok jót, amitől feszes leszek mindenhol, írjátok le!

2016. okt. 13. 11:36
 2/6 anonim ***** válasza:

Nos ha saját súlyos edzésre gondolsz, akkor az alapok fekvőtámasz, guggolás, lábemelés, kézenállás, híd, húzódzkodás...

Ügyesen elosztva lehet csinálni olyan edzéstervet amivel minden nap edzel, de egymást követő 1-2 napon ne eddz ugyan arra az izomra.

2016. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ott a fegyencedzés című könyv, csak kérlek ne vedd komolyan a súlyzós edzés fikázását...
2016. okt. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ezt végzem minden nap:


- Húzódzkodás

- Tolódzkodás

- Kézállásból karhajlítás

- L-sit

- Falon hídba lesétálás

- Váltott lábas kitörés ugrálva (nem tudom ennek van-e rövidebb neve :D)


Mindegyikből 5 sorozat, aztán nyújtás. (max 1 óra)

2016. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na és a kajálás nálatok hogy van?

Mit esztek pl. reggelire?

Hányszor esztek egy nap?

Van kép magatokról (arc nélkül), hogy mit értetek el ezzel az életmóddal? Kéne egy kis motiváció "civilektől".

2016. okt. 13. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mindig mást eszem, hogy változatos legyen és sosem fix, hogy napi hányszor.


Ezek közül válogatok:

Hús, tojás, fermentált tejtermékek, hüvelyesek, olajos magvak, teljes kiőrlésű gabonafélék, zabpehely, rizs, gyümölcs, zöldség, méz, lenmag olaj, kókusz olaj, kávé, zöld tea, víz, omega-3 halolaj kapszula, vitaminok.

2016. okt. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!