Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak, ha a sok...

Mit sportoljak, ha a sok tanulás miatt, nincs időm sportolni, olyan intenzíven mint régen? ( Heti 6× országúti bicikliztem 2 évig)

Figyelt kérdés

Még tavaly heti 6× (sokszor 7×) 60 km ert tekertem naponta. (Előtte 65 öt meredek dombos utakon)


Sajnos a nyari munka és a gyakorlat miatt ez a biciklizés lecsökkent havi 7 re es most 1 hónapja havi 1 re.


Sok tervrajzot kell megcsinálnom és van hogy éjfélkor is rajzolok.


De sportos szeretnek maradni..mit tehetek hogy ilyen maradjak? Fekvőtámaszozom ágyra feltett lábbal+ 1 láb felemelve+ gyémánt tartás. Gyémántot csak most kezdtem el nehezítetten,elotte sokat csináltam széles tartásban.


A hasam miatt aggódom.. azt szeretném hogy lapos maradjon,mint amilyen intenzív biciklizeskor volt.


Futni szeretnék a kutyámmal reggelente,de a kóbor kutyáktól félek,mert van egy pár itt...paprika sprayt akarok venni hogyha megtámad akkor lefújjam.

A futás segít valamit?


Milyen sport van még ami nem igényel annyira sok időt,mint a biciklizés és egyedül lehet csinálni?


17/f


2016. okt. 19. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Fegyenecedzés. Ez egy könyv, saját súlyos gyakorlatokkal, mint a fekvőtámasz. De rengeteg minden van benne. A futás jó ötlet.
2016. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!