Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el konditerembe...

Hogyan kezdjek el konditerembe járni? 18L (részletes+kép)

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni is, és izmokat is építeni. Nem olyan szálkásat, hanem vastagabbakat.

Az okj-s suli közelében, ahova járni fogok, találtam egy jónak tűnő edzőtermet [link] ahol sokféle lehetőségről olvastam, pl a csoportos órák keretében [link] orafajtak.html de írták, hogy személyi edzőik is vannak, igaz, 10óra-45e ft-ért, arányban... Nem tudom ez egyébként más helyeken mennyi, sosem voltam ilyen helyen.

Olvastam a sárga kapszulát, meg a [link] cikkeit szoktam olvasgatni, de ettől még a gépeket persze nem tudom használni, és egy edzéstervet sem tudok biztosan összeállítani, ezért gondoltam személyi edzőre.

Eddig korcsolyáztam, kosaraztam,aerobicoztam, röpiztem, úsztam, futottam, boxoltam, és harcművészeteket is kipróbáltam, de hiába is érzem jól magamat ezek közben, nem nézek ki úgy, ahogy szeretnék. Szóval most akarok vmi olyat, amivel tényleg jól fogok kinézni.

[link] szeretnék így kinézni, mint ő, mm a teste nagyon tetszik (görgessetek lejjebb az egész alakos képekért, a "továbbiak betöltése"-vel) de a későbbiekben valami komolyabbat is akarok:

[link]

[link]

[link]

Nem tudom, hogy az ilyesmi könnyebben menne, ha pl azokból az edzésekből válogatnék, amik a csoportos órák keretében érhetőek el, vagy pedig a sima kondi lenne e a célravezetőbb?

Most így nézek ki:

(65 kg vagyok és kb 170 felett kicsivel)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


És még két apróság, szerintetek, ha most tetováltatok, akkor az ki fog nyúlni, v legalábbis csúnya lesz, mikor már kinézek majd valahogy? Csak mert a karjaimra, kulcscsontomra lenne egy folytonos kígyós ábra, és őszintén szólva nem egy tarajos gyíkra gondoltam, amiből elhízott varánusz lesz "nagykorában", ha lesznek szebb izmaim... bár teóm még javasolta a csörgő kígyót, h annak a farka végén a csörgő ugye nagyobb, de nem tudom, nem egy gyerekcsörgő van annak a szegény állatnak a testén, szóval nem az igazi az sem :'D XDDDDDDD Most komolyan, várnom kellene ezzel?


Köszönök minden építő hozzászólást :)



2016. aug. 26. 00:51
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ilyen fiatalon nem konditerembe kellene járnod, hanem KSI-be gimnasztikára, tornászatra, vagy ritmikus gimnasztikára. Amíg a saját súlyoddal sem tudsz bánni, addig hogy akarsz súlyokat emelgetni?


https://www.youtube.com/watch?v=dvz4_UZDe7w


Kemény ez is hidd el, és van eredménye!

2016. aug. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Amivel elérheted az a konditerem,súlyzós edzés,személyi edző,étrend.Nem kell tetoválás.És szabad súlyokkal kell edzened elsősorban nem a gépekkel.Ettől függetlenül rengeteg időt takarítasz meg vele,ha nem magadtól jössz rá,hanem a személyi edzővel megtanulod.
2016. aug. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
39%

Nem kell várnod ezzel, csak jól kell megalapoznod, és a tornászat, a ritmikus gimnasztika, egy jó alapozás, mert edzetté, és rugalmassá, hajlékonnyá tesz!


Olyan mint amikor focista akarsz lenni, és futni tanulsz!

2016. aug. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
0%

# 2


Láttad a képeit?


Szerintem alig múlt 10 éves...

2016. aug. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Álljunk meg egy pillanatra!


18 ÉVES VAGYOK!!! ELSEJÉN LESZEK 19!!!!!!!!!

----------------------------------------------


#1 Ezek a lányok 6-7 évesek, a videó első percében mondja, hogy éppen csak elkezdtek járni iskolába, és napi 2 órát tornáznak... Tudok fej fölé rúgni, kb megvan a spárga is, de én sosem csináltam ilyet, és nem is menne, meg körberöhögnének... Nem értetted h mit szeretnék? Izmot akarok, nem hajlékonyságot... Valamit félre érthettél. Elhiszem, hogy kemény, ha 6 évesen tudok ilyenen gondolkozni, lehet erre megyek, de 19 évesen semmi értelme. Nem is ez a célom...


#2 A tetkó az én dolgom, azzal kapcsolatban nem arra voltam kíváncsi, legyen e, hanem h mikor :) De am köszönöm a választ, hasznos volt a többi része. :)


#3 Ugyan az, mint az elsőnek... nem tudom miből gondoljátok, hogy nekem most ugrálni kellene... nem s az én világom, meg nézz rám, hasonlíts össze a 20 kg-os tornászokkal, és meglátod, h mi a gond :) Én elhiszem, hogy az kemény, és edzést ad, meg erőssé tesz, de meg se tudnám csinálni. Semmi kedvem hozzá, nem is merült fel a kérdésben sem...


#4 Hát ne haragudjál meg... mutassak személyit v mi legyen? Mellesleg... szerinted egy 10en pár éves gyerek tudna így fogalmazni, mint én a kérdés kifejtésekor?

1997.szeptember 1-én születtem. Nem értem hogy nem jött le, hogy tényleg felnőtt vagyok...

2016. aug. 26. 01:42
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 14-15 éves már van.Ennyi idősen pedig már ideális a súlyzós,saját testsúlyos edzés és sportolói táplálkozás elkezdése.2.voltam.
2016. aug. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

A kételkedőknek:

[link]

[link]

Számoljatok! :))) ;)


#6 Köszönöm a linkeket! Én jobban szeretem az ilyesmit egy rendes edzés közben, beépítve, mert amúgy sajnos elég unalmasnak tartom de majd megpróbálok hasznos dolgokat találni ezeken a csatornákon :) Köszönöm!

2016. aug. 26. 02:22
 9/38 A kérdező kommentje:
#7 neked írtam, nem a #6-osnak :) köszönöm a linkeket! :)
2016. aug. 26. 02:24
 10/38 Cortez70 ***** válasza:
91%

Lemész terembe és kezdesz 2 hónapig heti 3 napos teljes testes edzéssel: pl. guggolás, fekvenyomás, evezés, mellről nyomás, bicepsz állva rúddal, tricepszre csigás letolás, vádlizás, hasprés. Mindenből 4 sorozat. olyan súlyokkal, amivel éppen megy 10-12 ismétlés. + Heti pár aerob edzés: kocogás, bicaj, lépcsőzés, ellipszis, stb.

Mellé tiszta étrend, kb kalória egyensúlyban legyél, nem kell még szálkásító diéta. Jönni fog izom és az elején megy le zsír is. Kezdőként ez megy egyszerre is.

Legyen meg a napi kb 2g x ttkg fehérje beviteled. Zsírból 1g x ttkg. Ch meg annyi, hogy tudj izmosodni, egyéni, hogy kinek mennyi kell.

Tápkiegből elég ha van jó vitaminod, pl muti pro. Proteinpor meg akkor ha szilárd kajából nincs meg a fentebb leírt fehérjebeviteled.

Ennyi. Nem bonyolult. A videókat meg hagyd a picsbe, eddzél keményen teremben.

2016. aug. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!