Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vastag belső comb ellen...

Vastag belső comb ellen valami hasznos tipp?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta aerobikozok itthon (kb 5 éve, mondjuk ebben voltak pár hét/hónap kihagyások) és el is értem azt a testet amit tulajdonképpen szeretnék. Feszes hasam van, vékony, de izmos vádlim. Vékony karjaim, erős (de nem túlzásba vitt) hátizmom. De egy problémám van, amit sehogy sem tudok eltüntetni...az pedig a vastag belső comb (nem túl vastag, hanem van benne egy görbület belül, de sajnos látványosan). Már azon is gondolkoztam, hogy rossz a testtartásom, de azon is próbáltam már javítani. Lapos, nagyon lapos fenekem van, de a belső combom összeér és zavar. Fogyni nem szeretnék, mert 53 kg vagyok, ami szerintem teljesen jó (18/L). Tudtok valami tippet a belső comb eltüntetésére? Van akinek hasonló problémája van vagy volt és tudott rá megoldást?

2016. okt. 26. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:

pedig zsírleadáskor általában fogyni szokás,az meg ott zsír.

a másik megoldás,hogy felszedsz 6-8 kiló izmot és amikor megvan utána diétázol le,így nem leszel ropi a végére mint most lennél,hanem formás de zsírmentes leszel.

2016. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!