Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vádlit lehet így "szebbé tenni"?

Vádlit lehet így "szebbé tenni"?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy imádom a lábaimat, mert nagyon erőssé váltak az utóbbi két évben, amióta aktívan sportolok. Nincs sok zsír rajtuk, inkább izmosak. Viszont ez a szeretet inkább az állóképességemre irányul, esztétikailag a vádlim nem valami szép. Magával a ténnyel, hogy izmos, meg vagyok elégedve, viszont be kell valljam, a két év alatt nálam egyfolytában kimaradt a vádli nyújtása. Mindig erősítettem rá, és genetikailag is olyan vagyok, hogy befelé izmosodom jobban. Elhatároztam, hogy kicsit "karcsúsítok" rajta. Egészen pontosan arra ghondoltam, hogy szépen megnyújtom az izomzatot, mert nagyon egy helyre tömörül.

Rengeteget szeretnék nyújtani (minden edzés előtt-után), masszíroznám, és erre irányuló jógagyakorlatokat végeznék és pilateseznék.

Így lehet rajta picit szépíteni? Nem vékonyítani, nem izmot leadni, pusztán csak feszesebbé, nyúltabbá tenni az izmokat, hogy szépen oszoljon el a lábszáramon?



2016. nov. 1. 12:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaj, és nőnemű volnék :)
2016. nov. 1. 12:45
 2/5 anonim ***** válasza:
kép van-e róluk?:)
2016. nov. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy igazából vékonyítani akkor fogod, ha kalória mínuszban vagy, de minek dobnád le az izmot? Mert megnyújtani nem lehet, ugyanis az izomtapadásokon nem tudsz változtatni, csak izomtömeged tudod növelni. Máshogy nem lesz karcsúbb, csak ha leadod az izmot.
2016. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A leírás alapján nincs rajta zsír,kellően izmos vagyis ideális.Amit tervezel az szép és jó,de esztétikailag nem fog rajta változtatni semmit.Mobilitásban leszel csak jobb a nyújtástól.Amit tehetsz,hogy gyakrabban jársz szoknyában és magassarkúban,ezzel hangsúlyozva ki még jobban a szép női vádli szépségét.Más nincs,mert az izomtapadások adottak,azon változtatni nem tudsz.
2016. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Jelentősen nem tudsz változtatni rajta a tapadások miatt. Ettől függetlenül az eltérő edzéstechnika, nyújtás ahogy írtad, eredményezhet változást. Bár szerintem csak még izmosabb lesz ott ahol eddig is, de próba szerencse :)


Persze kép jöhet, megnézzük :)

2017. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!