Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vádlit hogyan eddzem úgy,...

Vádlit hogyan eddzem úgy, hogy ne izmosodjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 28 éves lány vagyok, szeretnék lepasszolni pár kilót, kb 6-10 kilótól szeretnék megszabadulni. A problèmám,hogy nagyok a vádlijaim,mindig is nagyobbak voltak az átlagnál. Mikor csak pálcika lábaim voltak,akkor is. Mit csináljak,hogy tudjak fogyni,meg a vádlimról is menjen le,mert szerintem zsír is van rajta,de ne legyen nagy és izmos?

Ha már írok,ha lefogynék,a térdem belső felénél akkor is ottmaradna zsírpárna,ami zavaró,azzal mihez kezdjek?

Köszönöm a válaszokat!



2016. febr. 19. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha genetikailag ilyen a vádlid, akkor az égvilágon semmi nem fogja megváltoztatni. Barátkozz meg vele, hogy ilyen. Ettől függetlenül lehet rá edzeni, mert az azért látszik, ha foglalkozol vele. Az összhatás a lényeg, senki nem fogja nézni, milyen vastag vádlid van, ha a tested arányos.

A térd belsejénél levő párna pl. a súlyzós guggolástól eltűnik lassan.

2016. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, genetikai,mamámnak meg nagynénimnek ilyen,de komolyan brutál vastag, még szerencse,hogy magas vagyok, de akkor is.
2016. febr. 19. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Tuti nem olyan vészes az. :)
2016. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

összevissza irkálsz.

azt írod lefogynál,vagyis diétáznál.

diéta alatt a kalóriabevitel mínuszba kerül,vagyis nem lesz miből izmosodnia hiába edzed agyon a vádlidat.

a térdeden meg ha lóg a bőr az varrasd fel plasztikai sebésznél,bár az olyan 40-45 éves korban szokott megszottyosodni,nem 28 évesen.

2016. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de nem diétával,hanem sportolással szeretnék,mert nem akarom magam sanyargatni,mert az aztán később úgyis visszajönne

nem lóg a bőr a térdem mellett,hanem olyan,mintha egy zsírpárna lenne, de fogyással sem tűnik ele

egyébként szerintem elég gáz,volt már példa,hogy rövidnadrágban voltam,és a kolléga megkérdezte,mit sportolok,küzdő sportolok? meg még a suliban 175centisen 53 kilósan a barátnőm megjegyezte,hogy te jó ég,mekkora vádlim van... :(

2016. febr. 19. 21:55
 6/9 anonim válasza:

Esetedben az egyik legfontosabb: soha ne foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak.

Boldogabb leszel ;)

2016. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a vádlid izopmtapadása olyan, hogy könnyen izmosodik, akkor ez ilyen is fog maradni.



A diéta pedig nem az önsanyargatásst jelenti, hanem lehet szakszerűen is diétázni. Van egy könyv, az a neve, hogy sárga kapszula. Töltsd le, olvasd el, és fogd fel. Abban le van írva minden.


Amit még akarok mondani az az, hogy más lányok sikítanak a fájdalomtól vádliedzésen, mert azt akarják, hogy izmos vádlijuk legyen. Neked meg az van, és nem értékeled. Pedig férfiként mondom, hogy az izmos láb nagyon-nagyon szép.

2016. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kim Bo Mao válasza:

Nekem is ilyen lábam van, és én is le akartam fogyni onnan, és ugyanúgy nem ment. Volt hogy full deszka voltam mindenhol, de a vádlim még mindig vastag volt. És igen a térd meg "puhis"/párnás.

Ez genetikai adottság, és azért nem tetszik neked, mert mindenhol amikor "szép" nőkkel reklámoznak akkor csontos térd és vékony, gazella lábak. De ettől még nem mindenkinek ez jön be, és tényleg férfiak többségének tetszik ha vastag a vádli, formás...

2016. márc. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hány centi a kerülete? Lehet csak Ti gondoljátok extrémnek :)
2016. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!