Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportágat válasszak?

Milyen sportágat válasszak?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, nem vagyok túl vékony de túlsúlyos se vagyok.Kiskunfélegyházán milyen sportágak közül választhatok? Ha kérhetem valamilyen elérhetőséget az edzővel vagy csak egy oldal linket.Amik érdekelnek (másra is nyitott vagyok) kosárlabda, tollas, kézilabda, tenisz.Előre is köszönöm!

2016. nov. 4. 13:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Valamint kihagytam a kerékpározást, de a futás kizárt(mármint az amikor nem csinálunk mást csak körbe futunk)köszönöm :)
2016. nov. 4. 13:42
 2/4 anonim válasza:
Szia! Elérhetőséget nem tudok mondani, de a röplabdát javasolnám, mert jól átmozgat, csapatjáték és szerintem érdekes, nameg izgalmas. Én is ezt sportolom, és rám is ez a leírás illik mint rád, ahogy a csapatom nagy részére is, úgyhogy semmi sem kizáró ok.
2016. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm utána nézek :3
2016. nov. 5. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Kiskunfélegyházán tudomásom szerint Pethő Károly tart tollaslabda edzéseket és hallottam egy új csapatról is, de róluk nem tudok konkrétumokat. Idén Kiskunfélegyházán lesz a Diákolimpia Országos Döntője is, tehát még biztosan aktívak. Ha érdekel írj a szucs.zoltan@interware.hu címre és utána járok az elérhetőségeknek.


Szűcs Zoltán

tollaslabda edző

2016. nov. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!