Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék és jó alakot!...

Fogyni szeretnék és jó alakot! Ez az én helyzetemben hogy valósulhat meg?

Figyelt kérdés
Most jutottam el odáig, hogy tényleg képes vagyok tenni azért, hogy végre megelégedhessek magammal és végre boldog lehessek a bőrömben. Ehhez viszont az kell, hogy ne a hajam és a bő ruháim mögé bújjak el a világ szeme elől, mert feszélyezve érzem magam. Meg akarok változni, és ez a fogyással kezdődik... Csak hát elég érdekes a genetikám :D Szóval deréktól felfele szerintem úgy nézek ki mint egy átlagos lány, viszonylag vékony karok, kint a kulccsontom és tokám sincs, semmi ilyesmi... DE! A combom és a fenekem a halálom. Bizony van belső combom, és a fenekemen is van mit leadni és le is szeretném! Csak hogyan? Sportolok iskolában heti 4-szer és egy alkalommal röplabdázom is. Ez nekem kicsit kevés bevallom valamit ég szeretnék sportolni. De mit? Az elég ha otthon félórát minden nap edzek? De hát az gondolom nem eredményez akkora változást, hisz max. ugrálni tudok, vagy táncolni ami olyan dinamikus lenne, ha kimegyek futni az talán eredményesebb... mit kéne még csinálnom? Őszíntén még van bennem bevallom egy kis félelem is hogy csalódni fogok ha küzdök és mégsem sikerül :( Ezért valami tutit akarok elkezdeni és véghez vinni! És még azt szeretném megkérdezni hogyan táplálkozzak? Annyira megszoktam hogy anyukám olyan jókat főz és tényleg bűn lett volna megvonni azokat a finom kajákat magamtól... de mégis nekem a zsíros ételek lerakódnak és tényleg tudom hogy nem leszek ettől boldog de talán el kéne kezdenem a diétás életmódot... Mit gondoltok? Saját tapasztalataitok?

2016. nov. 12. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Írtam privátot, nem nagyon értettem a kérdést.
2016. nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az írás végére már kapizsgáltad,hogy a kaja a lényeg.

és nem kell megvonni komolyabb dolgokat,csak az arányokhoz kell egészségesebben hozzáállni.

és nem a zsíros ételek rakódnak le,hanem a rengeteg szénhidrát.

2016. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!