Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet állandó testtömeget...

Pszicho88 kérdése:

Hogy lehet állandó testtömeget felszedni? Milyen alternatív edzés elméletek vannak?

Figyelt kérdés

Járok egy ideje konditerembe, de semmi súlynövekedés már egy ideje és semmi eredmény.

Ha se a kajával, se az edzésmódszerrel, se a semmivel nincs gond, akkor talán az edzésmódszerek nem jók a genetikai adottságaimhoz. Van valami olyan módszer, ami valós idomtömeget hoz és mellé még erőt is?


Testépítésben gyakori, hogy ha valaki nem edz pár hétig, akkor jelentős testsúlyt veszít, vagy ha abbahagyja, akkor visszamegy a súlya a kaja ellenére is.



2016. nov. 14. 21:40
 1/9 A kérdező kommentje:

Azért is gondolom, hogy a széles közben elterjedt edzés elméletek alapvetően hibásak, mert nem tiszta idomtömeget hoznak és nem állandót, csupán sok kajával és kemény edzéssel fönntartott vegetáló díszizmot, amit szinte már kényszerből fönn kell tartani.


Kíváncsi lennék minden eltitkolt, tiltott edzéselméletre, amit az évek során nagy támadás ért, avagy a jelenlegiekkel szemben áll.

2016. nov. 14. 21:48
 2/9 anonim ***** válasza:
homeosztázis... nincs olyan, hogy állandó... nem egy kő vagy, hanem egy élő szervezet.
2016. nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De például csak kódolás minden.

A genetikai is.

Sokkal több ismeretanyag létezhet, amit szándékosan eltitkolnak. Biztos vagyok benne, hogy genetikusok, komoly orvosok tanulmányozták az izomműködést sejt szinten is és biztosan vannak jó ötleteik.

2016. nov. 14. 22:20
 4/9 A kérdező kommentje:
2016. nov. 14. 23:01
 5/9 A kérdező kommentje:
2016. nov. 14. 23:12
 6/9 anonim ***** válasza:
még egyszer... homeosztázis...
2016. nov. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem értesz, ez nem vàlasz a kérdésemre. Ez csak egy fogalom, én pedig egy jò mòdszert keresek, egy alternatìvat.
2016. nov. 15. 19:07
 8/9 anonim ***** válasza:

De nincsen alternatíva, homeosztázis van, a szervezeted ahhoz próbál alkalmazkodni amit kap...

Ha nagy súlyokat emelgetsz és megkap minden tápanyagot, akkor izmokat növeszt, ha nem emelgetsz nagy súlyokat akkor leépíti azokat az izmokat amiket már nem használsz.

2016. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Engem az érdekelne, hogy tudományos kutatások mennyi ismétlésszámot és mennyi ideig tartó sorozatokat teszteltek alanyokon. Engem az izommműködés elve érdekelne.

Értem miről beszéltek, de engem teljesen más érdekel.

2016. nov. 16. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!