Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek hány km-t fussak...

Szerintetek hány km-t fussak naponta? (futópadon) többi lent

Figyelt kérdés
Ahhoz, hogy a napi bevitelt (kb. 1700-2100 kcal között lehet) teljesen elégessem, tehát ne jöjjenek rám plusz kilók? Nem vagyok kövér, de nem vagyok se vékony se izmos. Tehát a célom az lenne, hogy elérjek egy szálkás izomzatot, súlyomból nem feltétlenül akarok veszteni (166cm-hez 52 kg) Csak annyi lenne az egész hogy elérjek egy jobb állóképességet, és hogy azsír eltűnjön helyére pedig szálkásabb izomzat jöjjön???

2016. nov. 19. 19:13
 1/9 A kérdező kommentje:
14/L
2016. nov. 19. 19:15
 2/9 anonim ***** válasza:

futástól nem nézel ki jobban, nem izmosít

csak a súlyzó

2016. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy látom kedves válaszoló, nem érted a kérdést, nem áll szándékomban izmosodni ! Hanem szálkásodni. Az lényegében az, hogy az izom felett lévő zsír lemegy, az izom pedig tömörödik... Nem akarok izmosan kinézni! Egyébként a kérdésemre még nem válaszoltál, mert nem mondtad hány km-t fussak. Mindegy
2016. nov. 19. 19:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk, hogy mennyi a kalóriaigényed és a futópadon mennyit égetsz óránként milyen tempónál...

Ha nem izmosodsz, az izmod olyan marad, amilyen, nem "tömörödik"... A szálkásítás zsírvesztés. Persze te izmosodni akarsz, ez kezdőként végülis még lehetséges deficitben is, bár nem hinném, hogy a futás hozzá a megfelelő s az nem is terhel minden fontos izomcsoportot, márpedig ha jól akarunk kinézni s ehhez izmokat akarunk, edzeni kell mindenre. Ha nem vagy kezdő, akkor az izomépítéshez eleve kalóriatöbblet kell.


Az se mindegy, hogy 1700 vagy 2100 kcal. 1700-at különösebb mozgás nélkül is lehet, hogy elégetsz, nem tudhatom, anyagcsere kérdése, lehet, hogy valamicskét gyalogolsz is etc.

2016. nov. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Abszolút nem vagyok kezdő 4 évig atlétikáztam. Abbahagytam az atlétikát 1 hónapja, és ezért kérdeztem hogy hgyan tudnám elégetni az izom felé rakódott zsírt. Nyáron 4-5 km-t futottam olyan 15km/ora-val, viszont ez nem kardió volt, hanem fejlesztő edzés. Tehát modom mégegyszer: Van elég izmom, viszonylag tömörek is, viszont a rárakodott zsír miatt nem vagyok izmos,(kinézetű) mint ahogy a kérdésemben is írtam.
2016. nov. 20. 07:57
 6/9 anonim ***** válasza:
annyit, amenyit bírsz!
2016. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké xD
2016. nov. 20. 19:09
 8/9 anonim válasza:
Azta ,hihetetlen,akkor nagyon ügyes vagy! Meg tudnád nekem mondani,hogy a 4-5 km 15 km/h-val mennyi idő alatt sikerült?
2017. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, általánosságban 17 perc alatt volt a 4 km az 5 meg kb 21 perc körül de ugye erdőben futottam. Aszfalton kb. 4 km 16 perc volt, 5 meg 20 kb., de azóta romlottam, mert nem igen edzettem annyit, nem is volt időm, most csak 20 perc alatt megy a 4 xD 5 általában 25... De most újra kint edzek és hosszútávakat, úgyhogy remélhetőleg visszanyerem a formám :)
2017. márc. 19. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!