Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan es mikepp kene sportoln...

Hogyan es mikepp kene sportolnom/etkeznem? 15/l

Figyelt kérdés
168 cm vagyok, anorexias, mostmar 46 kg. Elindultam a normal testsuly elerese fele. Elfogadom, hogy hiznom kell, meg hogy az elsö kilok meg "jo helyre kerulnek", de nem szeretnek hajas lenni. Szeretnek valamit majd sportolni, hogy ne csak haj jöjjön fel ram, hanem izom is. VISZONT nem szeretnek tul szelsöseges etrendeket követni, mivel tinedzser vagyok nem is biztos ,hogy jot tenne nekem. Nem nagyon tudom, hogy igazabol mit kene majd sportolnom ,hogy egy kicsi izmom is legyen. (csak egy minimalis izomzat, ami egy egeszseges 15 eves lanynak normalis lenne, nem valami kigyurt allat szeretnek lenni :D ) De meg a BMI szerint korosan sovany vagyok igy sport nelkul meg 2-3 kg feljöhet sport nelkul is, mert "jo helyre kerul", nem? Vagy rosszul gondolom , jobb lenne minel hamarabb sportolni?

2016. nov. 22. 22:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Röviden: esztetikusan szeretnek kinezni, normalis zsir-es izom arannyal
2016. nov. 22. 22:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Taekwondoora menj. Megedz rendesen és annyi izmod lesz, amennyi kell, plusz tökéletes popód, hátad, lábad és tartásod. Emellett megtanulsz harcolni is, ami egy lánynak a mai világban mindenképpen okos ötlet. Sok sikert és kitartást! :)
2016. nov. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!