Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti hány óra edzés szükséges...

Heti hány óra edzés szükséges a "gyors" fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Május/juniusra le szeretnék fogyni..a nyáron elég sok kilót magamra szedtem:/ A suliban heti 5 tesi órám van, ami haat elég kemény:D szigorú a tanárunk..de emellett szeretnék edzőterembe járni. A sulis tesik mellett heti egyszer elég lenne elmennem terembe? És ott kardiozzak vagy inkabb súlyzós edzést vegezzek? (Szerintem a kardió elég a tesi óráknak:D de a ti véleményetekre vagyok kíváncsi)

160cm-52 kg vagyok(tudom nem hangzik olyan soknak,de nagyon látszik rajtam es ez legfőképp zsir minz izom..:( ) mellesleg 16/L



2016. nov. 26. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogyni diétával tudsz,a rendszeres mozgás pedig kiegészítésnek jó.160cm-hez valóban nem túlzás az az 52 kg.1-2 kg-nál többet én nem fogynék a helyedben.Fogd vissza a lisztes,cukros ételeket,csak vizet igyál.
2016. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!