Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egy sovány lány sportol...

Ha egy sovány lány sportol akkor még soványabbak lesz, vagy formásodik izom álltal?

Figyelt kérdés
Szereted sportolni, leginkább kardiózni . Sovány vagyok ès nem szeretnèk tovább fogyni, de ha sportolok akkor fogyok? Sokat eszek , alszom. Formás combot ès feneket szeretnèk.
2016. dec. 1. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az étrendtől függ.
2016. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Étkezésfüggő. Ez nem egyértelmű..? Ha izmot akarsz építeni, egyél kalóriatöbbletben. Fogyni tuti nem fogsz úgy, mégis mitől?

Ha sovány vagy, lehet, hogy hajlamos vagy keveset enni, sport mellé pedig még több kell, de odafigyeléssel azért a legtöbb embernek szerintem összejön...

2016. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is sovány vagyok!Én is most határoztam el,hogy edzeni fogok járni. És nem,nem lehet attól lefogyni. Attól csak erősödni fogsz,izmosodni és máris jobb alakod lesz.Ráadásul jobb is lesz az étvágyad és többet fogsz majd enni.De arra figyelj,hogy sok gyümölcsöt és zöldséget is egyél!:)
2017. jan. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!