Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Íjászkodáshoz hol érdemes...

Íjászkodáshoz hol érdemes beszerezni a felszereléseket?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni íjászkodni. Érdekelne hogy hol érdemes venni felszerelést? Nem ismerek egy helyet sem.


Későbbiekben ha ugy érzem jo vagyok benne, hol vannak versenyek ahol kezdők is "rajthoz" állhatnak? Itt a közelben (jászság) csak hagyományörző ijászokat tudok... de annyira nem vonz a kucsma meg a többi.. amiket nézegettem oldalakat és képeket, nekem a vadász/sport reflex íjak tetszenek.. kezdésnek jok ezek?


szívesen fogadok bármi tanácsot, információt, hogy mit, mennyit, milyet, hol, stb.. :) Köszönöm!



2016. dec. 7. 18:08
 1/4 anonim válasza:
Vadász boltba menj be, ( szinte mindenhol van) ott vettem én is az enyémeket. Ott van minden ami kellhet még. Polifon stb. A neten találsz ilyen közösségeket. Ha nem skkor linkelek szivesen.
2016. dec. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vadász boltot megnézem ez jó ötlet :) Néztem pár oldalt is, de ha linkelnél te is, azt megköszönöm!
2016. dec. 8. 08:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam vadászboltban. Nem tudtak segíteni.. 1 db gyerekíj volt.. azt mondták mennyek pestre ott van kimondottan íjász üzlet...de azt nem mondták hol.. Hol van olyan üzlet ahol tudnak segíteni egy teljesen kezdőnek és van minden felszerelés ami kell? Az sem lenne hátrány ha tömeg közlekedéssel elérhető lenne.(vasutállomás 1-2km körzet pl..)
2016. dec. 23. 22:42
 4/4 anonim válasza:
Sportboltosok is szoktak vele foglalkozni. Kisvárosban lakok, nálunk van de pl. Decatlonnal nem vagyok képben. Említetted a hagyományőrzősöket, szerintem érdemes megkeresni őket, segíthetnek a felszerelésben. (én is nyáron szeretnék íjászkodni és nekem a ex-íjász barátnőm meg az itteni hagyományőrzősök segítenek).
2020. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!