Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockahasat szeretnék a lehető...

Kockahasat szeretnék a lehető leggyorsabban. Hogyan érhetem el? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves vagyok és fiú. 177cm 60kg.Jelenleg nem sportolok, viszont itthon unaloműzésként kondizok. Napi 60-70 fekvő (orral a földig nyomom), lábemelések, hasprés (ebből változó mennyiség) Csak a hasamon van egy minimális felesleg, ami eltakarja a "lényeget". Magyarul. 2-3 kg-tól ha megszabadulnék, akkor talán lehetne kockahasam. Bicepsz,tricepsz, láb, mell meg minden rendben van csak a has nem.

Étkezés: napi ~2200kcal kevés édesség, sulis menzakaja vagy néha péksüti (tipikus 8. osztályos gyerek). Nem dohányzom és nem drogozok. Inni mértékkel szoktam (1 sör, vagy 1 feles). Nem vagyok az a könnyen hízó típus. Ezek alapján valaki tudna valamit javasolni, hogy adjam le azt a kis fölösleges, gyorsan? (A nyáron szeretnék parkourozni, tavasztól elkezdeni futni) SEGÍTSÉGET MEGKÖSZÖNÖM!!!!



2016. dec. 8. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
21%
Nyomd a kerítéshez.
2016. dec. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!