Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet-e izmosodni szar kajával?

Lehet-e izmosodni szar kajával?

Figyelt kérdés

Párom mindkettönket beiratott egy fitnesz klubba fél évre. Én mindig is sportoltam valamit, kajára figyelek, nagyon bejön a klub, pont ez az, amit mindig is akartam. Itt nem gépek vannak, hanem eszközök, kézisúlyzók, ketlebell, gumikötelek stb., saját testsúlyos, funkcionális edzések kis csoportban személyi edzövel, aki tényleg rádnéz, figyelembe véve az egyéni fejlödésedet. Ezért baromi drága.

Párommal volt egy beszélgetésünk tegnap. Ö sajnos mindent felzabál, amit elé raknak, reggeli helyett simán bevág egy tányér kekszet vagy sütit, délután mégegyet, este meki, szóval a kajára abszolút nem figyel, söt. Ennek megfelelöen el is van hízva. Mondtam neki, ha így eszik, akkor a klubba felesleges is neki eljárni, föleg ennyi pénzért, mert nem lesz eredménye, csak idö- és pénzkidobás. Szerinte pedig attól még, hogy a kaját nem tartja be, a gyakorlatoktól akkor is erösödni fognak az izmai.

Kérdésem az, hogy ez így van-e? A kaja miatt látszani nem fog rajta, hogy sportol, kockás hasa, kidolgozott izmai így nem lesznek, de erösödhet-e? Az izomnak nem csak ahhoz kell a fehérje meg a jó szénhidrátok, hogy szép definiált legyen, hogy látsszon is valami? Ha csak terhelést kap, erösödik-e úgy is?


2016. dec. 27. 10:16
 1/5 anonim válasza:
55%
Erősödni fog.Esetleg ha jó a genetikája valamennyire formálódik is.Már az sokat jelentene ha legalább edzés után jól kajálna.
2016. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szergej55 ***** válasza:
Ha normális edzésmennyiséget végzel, tapasztalataim alapján még jobban is, minta gyúrogatás mellett tökéletesen kiszámolt étrended van.
2016. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szergej55 ***** válasza:
De az a lényeg, ha esetleg nem jön át egyértelműen, hogy valaminek mindenképp stimmelnie kell, mert a semmire nem figyelünk és nem is edzünk rendesen kombináció mellékhatásaiban már épp elegen szenvednek. Ők azok a fazonok, akik évek elteltével is ugyanúgy néznek ki és ugyanannyira (kevésre) képesek.
2016. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
buta nő :DD
2016. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fog erősödni, ha sokat eszik, akkor az izomtömege is nő, még ha nem is "tiszta" az étrend. Látszódni is látszódhat, de kockahasa az nem lesz, de vastagabb lehet a karja, kerekebb a válla, nagyobb a mellizma, stb.
2016. dec. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!