Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el edzeni?

Hogyan kezdjek el edzeni?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok es lany. Igazabol nem szeretnek fogyni, csak kicsit formaba jonni a nyarra. Igy is vekony vagyok (175cm es 60kg korul).

Elsosorban szeretnek feszes feneket, a baratom szerint igy is jo az alakja (igazabol szerintem is), viszont ugy erzem, ha edzenek ra akkor lehetne jobb is, es a narancsbor is eltunne. Az allando felelmem viszont az, hogy az edzesek altal le is fogynek a fenekembol, mikozben inkabb azt akarnam hogy egy kicsivel nagyobb legyen. Ez most nem tudom mennyire hangzik hulyesegnek, na mindegy:D

A fenekemen kivul meg hasra es karra szeretnek leginkabb edzeni, de nem tudom hogyan lehetne. Esetleg tudnatok kuldeni valamifele edzesterveket ezekre a tajekokra?

Es a taplalkozassal mi a helyzet? Mennyivel befolyasolja a dolgokat ha nem valtok at ilyen tipikus egeszseges etkezesre? Ez azert fontos, mert tenyleg felek hogy le fogok fogyni... Marmint az nyilvan nem baj, hogy ha 5kg-ot vesztek a sulyombol, de szamomra nem a fogyas a cel:(

szeretnek valami hasonlo kaliberu alakot elerni:

[link]

[link]

[link]


A valaszokat elore is koszonom:)



2016. dec. 27. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát valószínű, hogy sose fogsz ilyen alakot elérni.Mivel a fenék kerülete korlátozva van.Ha a medence csontod kicsi akkor nem lesz soha nagy feneked(vagyis lehet de azt nem írom le.)

Hasra, karra miért szeretnél edzeni?(nem tiszta a dolog, ha úgy gondolod hogy jó az alakod)

A táplálkozásról pedig annyit, hogy egyél egy picit többet.(kalória égetés szempontjából)


A fenék az egyensúlyozásban IS nagy szerepe van.Szóval minden gyakorlat mehet ami az egyensúlyodat teszi próbára.

2016. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyél sok füvet!!!!
2017. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!