Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik WRC nek...

Szerintetek melyik WRC nek volt valaha legjobb hangja? Szerinte a Lancer04-05

Figyelt kérdés

2017. jan. 6. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Impreza
2017. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első jól írja, Subaru Impreza. Dirt Rallyban is már csak azért is a kedvencem, azon kívül, hogy hihetetlenül stabil és kezelhető, valamint bitang erős. Nagyon jó gép. :3
2017. jan. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem a dirtről beszélek barátom :D hús vér WRC-ről! Első hozzászólónak annyi h nekem a 06-07 es impreza jön be a 8asnak már nicns olyan jó hangja.
2017. jan. 7. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Én se a játékról beszélek, a valóságban is annak van a legjobb hangja. De mivel nem tehetem meg, hogy olyan autót vegyek, így ha azzal megyek, akkor az nyilván játékban történik. Mellékesen jegyeztem meg, hogy a Dirtben is nagy élményt ad a hangja.


Úgy gondoltam, ez logikus...

2017. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is a 06-07 jön be Kérdező
2017. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A Subaruknál a WRC-nek inkább olyan repedtfazék hangja van, különösen az S12B meg az S14 -nek. Az a szép boxerhang inkább a Gruppe A-s igazi Subarunak volt. A Lancer WRC valamiért olyan öthengeres Audiként szólal meg, főleg kigyorsításnál. Nekem ez kellemesebb, akárcsak a 307-es vészjósló mély morgása, meg a Fabia érces kiabálása.

Ezerhatos WRC-ből nekem a DS3 meg a Polo nyers hangja jön be. Az idén aktuális fejlesztéseket meg meglátjuk ;)

2017. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!