Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan, aki egyedül edz,...

Van olyan, aki egyedül edz, de jobban érezné magát párban?

Figyelt kérdés

Vagy ti szerettek egyedül, és úgy gondoljátok csak lefoglalna a másik?


(Kedves Moderátorok, nem ismerkedési céllal írtam. :D )



2017. jan. 7. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Mit edzel?

Én nem tolom valami komolyan. Küzdő sportozok heti 3 alkalommal 2 órát, de ott csak teknikázunk, küzdelem meg állóképesség. Itt nagyon élvezem a társaságot, szóval szerintem a kondi se lenne rossz.

Suliban tesiórán szoktunk bemenni a "kondinak" csúfolt kis helyre ahol van fekve nyomó, meg pár súlyzó.

De amit nagyon szeretek az inkább az otthoni edzés. Azt sem viszem nagyon túlzásba. Van pár súlyzóm, húzódzkodóm meg futógépem. Panelban más nem fér el. Ezeket csinálgatom kicsit minden nap. De tényleg nem viszem túlzásba. Elég kezdő is vagyok. Viszont ebben jól esik hogy az én zeném szól, nem néz senki milyen fejet vágok közben. Ha szeretnék benyomom közben a TV-re az egyik kedvenc filmemet vagy akár rajzfilmemet anélkül hogy gyerekesnek nézne bárki. Jó idő van, és rögtön otthon is vagyok.

Persze ennek is megvan a hátránya. Kevesebb motiváció, nincsenek emberek akik esetleg szólnának ha rosszul csinálok valamit és segítenének. Meg régen míg jártam Street Workoutozni ott mindig nagyon jó hangulatban edzettünk és nevetés mellett mindig nagyon durván lefáradva mentünk haza. Talán ha jobb idő lesz megint ki fogok járni.

Viszont terembe nem szeretnék menni. Biztos hatásosabb mint itthon, de nekem ez így kényelmesebb és semmibe sem kerül. A havi 6-7 ezret nem tudnám már megengedni magamnak. Ilyenkor inkább ha kis pénzem akad akkor veszek még súlyokat vagy bármit ami otthon segíthet. Addig meg több ismétléssel próbálom pótolni az eszközök hiányát.

Azért valami jó csaj edzőtársat el tudnák képzelni. Edzés után este elvitatkoznék vele hogy melyikünknek van kockásabb hasa ;)

2017. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!