Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek a Zumbának is...

Szerintetek a Zumbának is lehet ugyanolyan jó hatása mint a futásnak? A Zumba ugyanúgy fogyaszt mint a futás? Mennyit kell Zumbázni, hogy jó eredményt érjek el?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy a futás sokkal jobb mert fel frissít és jobban fogyaszt mint a zumba és a futás mindenhol meg mozgat. A Zumbára meg azt mondják, hogy de az meg azért jobb mint a futás mert az ember élvezi és akkor több ideig bírja csinálni mint a futást. Minden nap 15-30 perc zumba elég? Mellette oda figyelek, hogy mit eszek, pár hónap alatt jó eredményt lehet vele elérni?

2017. jan. 17. 19:49
 1/2 anonim válasza:
Zumba is igen hatásos főleg akkor ha nem akarsz futni és inkább szívesen zumbázol. (Én zumbáztam párszor és mindig folyt rólam a víz)Viszont nem árt ha néha futni is elmész én is utálom de tényleg hasznos.
2017. jan. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
35%
Aki tovább bír zumbázni, mint futni, az valamit magyon rosszul csinál...
2017. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!