Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportolás pánikbetegként?

Sportolás pánikbetegként?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék sportolni, legalább itthon edzeni, vagy bármi, de az a probléma, hogyha megemelkedik a pulzusom (ami ugye hosszabb és erőteljesebb testmozgás közben megtörténik) pánikrohamot kapok. Így pedig nem megy és ötletem sincs, mihez kezdjek. Valakinek van tapasztalata, vagy tudna nekem javasolni bármit?

2017. jan. 24. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Erről beszélj az orvosoddal. Barátnőm is pánikbeteg, de neki a sportolás az ami segít rajta hogy ez ne forduljon elő.
2017. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a sport pont, hogy segíteni fog. Csinálj olyat ami leköt, jó érzéssel tölt el csinálni. A szabadban végezhető sportok főleg meg tudnak nyugtatni, egy szép helyen futni vagy bringázni nagy élmény, engem helyre tud tenni ha rossz passzban vagyok.
2017. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Technikailag a sakk is sport.
2017. jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Én is mindenhol azt hallom/olvasom, hogy a sport segít ezen, reménykedtem is, de eddig nem jött össze.

Hármas, szerintem sakkozás közben is tudnék rohamot kapni :(

2017. jan. 24. 23:25
 5/8 anonim válasza:
100%
Hármas vagyok, végülis igaz, mert a pulzus akkor is felmegy. Olyan sport kellene, amely nem intenzív, hanem elnyújtott, hosszabb erőköfejtést igényel. Például túrázás, vagy túrabiciklizés.
2017. jan. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia, nekem anyukám volt pánikbeteg és neki a rohamok ellen a kocogás és a szobabiciklizés rengeteget segített! Még az orvosok is ajánlották neki.
2017. jan. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress sportorvost.
2017. jan. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Facebookon van egy olyan oldal, hogy: "Ne pánikolj, sportolj". keress rá ha fent vagy a facebookon.
2017. jan. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!