Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit edzzek, hogy ne legyek...

Mit edzzek, hogy ne legyek izmosabb, hogy inkabb a testzsír csökkenjen?

Figyelt kérdés

Sokfele edzest probaltam mar, de szinte mindegy milyet, mindegyiktol no az izomtomegem, de zsirbol nem fogyok.

Ezeket csinaltam, minimum fel evig mindegyiket:

1.csak aerob edzes 40 perc intenziv ugralas,

2. Aerobic 30 perc, 20 perc popsi,

3. 30 perc intervall Pentek Eniko

4. Fit ball pilates

Egy egesz kicsi mozgastol is bevastagszom, az izmaim tomege no, pedig en nem szeretnek vastagodni, csak feszesebb testet szeretnek.

Kajara odafigyelek, no cukor, keves lassu felszivodasu ch, ehezni nem szeretnek.( de ez a dieta csak az elejen volt jo hatassal a testemre, azota mintha hozzaszokott volna)


32/N



2017. jan. 27. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak képzeed, hogy nő az izomtömeged. Nem nő az olyan könnyen különösen nem hölgek esetében. Ha zsírt szeretnél leadni, és nem szeretnél izomtömeg növekedést, akkor energiahiányos, fehérjében dús étrendet kell alkalmaznod. Ajánlott közben edzeni, de hogy mit, annak nincs olyan nagy jelentősége. Kardió is mehet, erősítés is, vagy ezek kombinációja.
2017. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!