Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az a sport, amit nem késő...

Mi az a sport, amit nem késő elkezdeni 20 éves korban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy semmit nem késő, és őszintén, versenyezni nem akarom semmilyen sporttal sem, de mondjuk ahhoz, hogy balett-táncos legyek, már jóval korábban el kellett volna kedzenem ezt a mozgásformát.


Nagyon szeretnék heti rendszerességgel mozogni, de nagyon kevés pénzem van erre, és mindenhez úgy érzem, hogy késő. A futás, az edzőtermi edzés nekem rettentő monoton, nem szórakoztat, mindenképpen valami aktív, társasági sporton gondolkodom.


Tudnátok esetleg ajánlani valamit? Három évig mazsoretteztem, de azt már nem tudom ott folytatni, ahol elkezdtem, és ahol most lakom, rettentő drága is.


Előre is köszönöm,


20/L



2017. jan. 28. 17:42
 1/9 anonim válasza:
Teke, biliárt, curling
2017. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért ezeknél egy kicsit aktívabb, és izgalmasabb sportra gondoltam, de azért köszönöm. :)
2017. jan. 28. 17:51
 3/9 anonim válasza:
csocsó
2017. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aaaannnnnnyira viccesek vagytok, komolyan. :)
2017. jan. 28. 18:28
 5/9 anonim válasza:
golf,úszás,röpi-kézi
2017. jan. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
hip-hop
2017. febr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az úszás az egy nagyon jó ötlet, bevallom eszembe sem jutott! Köszönöm! :)
2017. febr. 13. 12:08
 8/9 anonim válasza:
Én ajánlom a harcművészeteket hasznosak tudnak lenni, általában jó a csapat és mivel a legtöbb filozófiájában van egy ilyen egész életen át tartó tanulásos téma sosem késő elkezdeni. Én karatézok és nagyon szeretem, de persze nem mindenhol olyan jók az edzések mint nálunk. Ami még szerintem kevéssé monoton és könnyen elérhető a biciklizés, túrázás, úszás, tánc ilyesmik. A futással meg én is így voltam, aztán elkezdtem érdekes helyeken futni (hegyen, tóparton) és így már nem is monoton. 23/l
2017. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
LUSTULÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2017. aug. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!