Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni. Lehetséges?

Szeretnék fogyni. Lehetséges?

Figyelt kérdés

157cm 48kg és 13 éves lány vagyok. Tudom a magasságomhoz képest jó a súly, de akkor is van rajtam zsír. A hasamon,csipőmön, fenekemen és combomon. Már sokféle tornát kipróbáltam de egyik sem használt és most már nagyon zavar. Már sok nadrág nem jön fel rám vagy ha fel is jön szorít. Kérlek segítsetek.Mit kéne csinaljak hogy letudjam adni a zsírt?(torna/étrend)

Értelmes válaszokat ha lehet, a bunkók kímeljenek...



2017. febr. 5. 20:54
 1/3 anonim válasza:

Szia! Én 15 éves vagyok és 75-ről mentem le 65 re 10,5 hónap alatt diétával és heti 2 1.5 órás boxedzéssel ezek az edzések voltak hétfő szerdán, mellete jártam futni eleinte csak 2 km laza kocogás utána emeltem havonta a kilómétert és a gyorsaságot de én 75 kg voltam nem 48.

Ha rám hallgatsz akkor nem kell lefogyni inkább szállkásodj a 48 kg 157 cm-hez az nagyon jó de ne fogyj le hanem fehérjedús étrendet kell kialakíts és mellette edzeni. Remélem tudtam segíteni!

2017. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó tanácsot. Megfogadom.

Várok még további véleményeket/segítséget.

2017. febr. 6. 19:53
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Küldök képeket, hátha így könnyebb tanácsot adni.😊

2017. febr. 6. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!