Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyaloglással lehet fogyni?

Gyaloglással lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Csak 1-2 kg-ra gondolok, napi kb. 3 km séta, és tudom hogy az étrend is közrejátszik.


(nem tudom fontos-e de 172 cm, 71 kg)



2017. jan. 27. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha keveset eszel, akkor igen. Amúgy 3 km séta az lószar.
2017. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj, nézd meg a távgyalogló sportolókat, egyik sem elhízott. Viszont a napi 3 km, az semmi. Eleve a normál napi mozgás legalább napi 3-4 km séta, ennek a duplája-triplája már fogyaszthat (visszafogott étkezés mellett).
2017. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor tudsz fogyni, ha a bevitt kalória kevesebb, mint amennyit ledolgozol, hogy ezt milyen mozgással éred el az majdnem mindegy, viszont sokat segítene, ha olyat választanál, amely képes tartósan megemelni a pulzusodat (nem kifulladósra, hanem csak úgy azért magasabbra a szokásosnál). A gyaloglással szerintem nem nagyon lehet, kivéve ha úgy tolod, mint az olimpikonok.

De miért nem futsz inkább? Számaidból látom, hogy nem vagy elhízva, tehát az nem tarthat vissza.

2017. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!