Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tud fogyni egy 12 éves...

Hogyan tud fogyni egy 12 éves gyerek?

Figyelt kérdés

A lányom 154 cm magad,de 58 kg. Heti 2 röplabdaedzésre jár. Hogyan tudna fogyni,izmosodni?

Elöre is köszi!



2017. jan. 28. 18:33
 1/5 anonim válasza:
fúú én is pont ugyan ilyen magas vagyok és 58 kg. Szóval engem is érdekelne!
2017. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ha nagyon szeretne izmosodni/fogyni akkor

-Mindennapi futás (spori,vagy ha falun laksz akkor ott tökéletes,)

Otthoni edzés: gugolo gyakorlatok,felules,fekvotamasz,torzsemeles,haspres stb... :) mondanàm a kondit de még fiatal,de ha szeretne akkor sùlyemelés beleférhet :D

2017. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Ajánlom a kosárlabdát. Sokat kell benne futni , ugyanakor élvezetes észre se veszed és már jönnek a kalóriák ;)


Lovaglás természetesen. Sok fizikai munkát igényel olyan izmokat is használni kell amiket a lányod nem biztos hogy otthoni használatban elővett ;) +egy nagy lovarda területén kell rohangálhat barátaival ;-)


Ahoz hogy otthon sportoljon nem kell semilyen eszkőz ha reggelenként MINDENNNAP le tud nyomni 50 felülést , 50 jack jumping-ot az már fél siker ;-)


Kitartást és jó fogyást kívánok a lányodnak!


(Helyesírásért bocsi)

2017. jan. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
*Vagyis nem kell de lehet egy nagy lovarda területén rohangálni félre irtam
2017. jan. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi szépen!
2017. jan. 29. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!