Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Versenytáncos akarok lenni,...

Versenytáncos akarok lenni, de pár akadály az utamba áll. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

4 éve társastáncolok és nemrég megfogalmazódott bennem, hogy ezzel szeretnék foglalkozni felnőtt koromban is. Sajnos nincs állandó partnerem, így nem tudok versenyezni, a környéken pedig szinte lehetetlen találni olyan nem kezdő partnert, aki hajlandó az egyesület váltásra.

Kis korom óta táncolok kipróbáltam különböző műfajokat(klasszikus balett, népitánc, jazz-balett), de a társastánc lett az igazi szerelmem.

Kicsit letört a jelenlegi helyzet és még nem tudom hogyan oldjam meg. Nagyon kitartó és szorgalmas vagyok, ez azt gondolom, mindenképpen előny.

A válaszokat előre is köszönöm!

18/L


2017. febr. 11. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Az akadályok azért vannak, hogy megküzdjünk velük.
2017. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az nem jöhet szóba, hogy olyan partnered legyen, aki nem a te egyesületed tagja? Tehát, hogy vegyes párosok legyetek? Látom, hogy a kérdést még februárban írtad ki Azóta sikerült párt találnod? :)

2017. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Tudom, hogy régen válaszoltál, de utólag is köszönöm szépen:)

Ebben azért nem gondolkodtam, mert a közelben nincs másik egyesület, én pedig nem tudnám vállalni a rendszeres, hosszabb távú utazást. Ezen kívül semmi gondot nem okozna.

2017. dec. 13. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!