Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás előtt érdemes reggelizni...

Futás előtt érdemes reggelizni/vacsorázni vagy futás után?

Figyelt kérdés

2017. márc. 15. 08:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi veletlenul rossz kategoriabaa raktam
2017. márc. 15. 08:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Után. Vagy legalább 2 órával előtte, de akkor sem bezabálásig. De legjobb mindig ha a futás után eszel.
2017. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cortez70 ***** válasza:
Futás előtt közvetlenül nem kellene kajálni, kell egy-két óra kajálás után. Amúgy meg kb mindegy, mert a napi össz kalóriamérleg (és a makrók aránya, genetika) számít, nem az, hogy mikor eszel.
2017. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mikor jó. Van, aki éhgyomorra szeret edzeni, van, akinek 2-3 órával ennie kell előtte. Közvetlenül előtte komoly evést én sem javaslom, de csináld, ahogy neked passzol.

Maratoni futók közben is esznek, az már nekem fura lenne, én lehet, hogy kihagynám, de én elsősorban nem szénhidráttal működöm, az könnyen elfogy. De ez már más téma.

Bár nyilván nem mindegy, mit és mennyit eszel.

2017. márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Cortez! Nem haltál meg! Dejó
2017. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aláírom, mikor megkajálok és kimegyek futni a hányás kerülget:"D
2017. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!