Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak? (12 éves lány...

6tyú kérdése:

Mit sportoljak? (12 éves lány vagyok, az osztálytársaim szerint hajlékony vagyok és jó focista. ) Tudnátok a szerintetek nekem való sporthoz egyesületet is írni Újszegeden?

Figyelt kérdés
2017. márc. 28. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Az alkatodat kéne ismerni hozzá, magasság, arányok, ízületek, izomzat, testzsír. De ami ennél is fontosabb, hogy milyen irányba szeretnél elindulni, labdajátékok, csapatsportok, egyéni sportok, küzdősport, vízisport, tánc, technikai sportok stb. Mennyi időd van, a szüleid hogyan tudnak támogatni, milyen lehetőségek vannak a környéken, rengeteg tényezőt figyelembe kell venni ha biztosra szeretnél menni.
2017. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, és normál testalkatú vagyok nem szeretnék labdás játékokat, (esetleg kosár) és a szüleim támogatnak a sportolásban csak Újszegeden legyen az egyesület
2017. márc. 28. 19:36
 3/3 A kérdező kommentje:
későn érek rá kb:fél 6-tól, és nem vagyok túl magas
2017. márc. 28. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!