Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakiből küzdőspor...

Hogy lehet valakiből küzdősport edző? Imádom a küzdősportokat de még nem jártam sehova, viszont szeretnék később az oktatással foglalkozni, hogy lehet ezt elérni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 8. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Előbb el kellene kezdened valamiféle küzdősportot mert lássuk be tanítani oly dolgot miben te sem vagy járatos egyenlő a lehetetlennel . Második lépésben utána nézhetnél mely az a szint amitől már magad is oktathatod az adott stílust ( a BJJ-ben amennyiben nem csal emlékezetem kék övtől már te is lehetsz instruktor ) . Valamint ahogy írod még semmi ilyesféle sportot nem űztél. Mond meg kérlek honnan veszed hogy épp ez a te világod . Ki tudja talán az első hónap után már a hátad közepére sem kívánod majd az edzéseket . Ha ezek megvannak kérheted mestered hogy magyarázza el melyek a szükséges lépések afelé hogy magad is fogadhass tanítványokat .
2017. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én meg imádom a focit, igaz még soha nem voltam egy edzésen sem, olyan bot lábam van, hogy sír a labda ha hozzáérek, de szoktam jó sok meccset nézni, én is edző szeretnék lenni. Érzed, hogy mekkora hülyeséget kérdeztél? :D
2017. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Na ezért vannak Mo-n ilyen béna edzések . .
2017. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés tuti nem komoly... :D
2017. ápr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a nulláról akarok másokat edzeni/tanitani, ezt akartam megtudni hogy pontosan mi a menete
2017. ápr. 18. 00:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk a menete ott kezdődik, hogy a matektanár sem tarthat úgy órát, hogy soha nem vett még részt matekórán, ugye? Tehát el kéne menni edzésre kezdésnek. Nálunk van egy srác aki 10+ éve jár le edzeni, ha nem tud jönni az edző akkor ő ugrik be helyette. Nagyon ritkán, kb. havi egyszer, és ez 10+ év edzés meg versenyek stb. után. Itt kezdődik a menete. Gondolom kell valami papír is hogy rendes edző lehess, de mindennek az az alapja, hogy magad is jársz le edzeni, van tapasztalatod. Képzelj el egy oktatót egy autósiskolában akinek nincs jogsija és sose vezetett még. Kb. azzal egy kategória amit te szeretnél.
2017. ápr. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Olyan dolgokat kell megtanítanod amelyek neked rutinból mennek.

Ráadásul elég gáz ha lemegy egy kezdő cigó és elveri a "mestert" kesztyűzésnél :D

2017. ápr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Légyszíves majd írd meg a termed adatait és azt nagy ívből elkerülöm! :)
2017. ápr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Gyerekek, egyik-másik közületek le sem tagadhatná hogy magyar, amilyen rosszindulatú. Természetesen nem úgy szeretnék oktatni hogy semmi alapom nincs és úgy gondolom hogy a feltett kérdésben erre utal a KÉSŐBB szó, ebben a kontextusban annyit takar hogy ha már járok edzeni csuklóból megy minden akkor. Mindössze annyit nem tudtam hogy ennek van-e valami iskolája vagy valami a termeken kivül.

De innen szeretnék gratulálni minden egyes kommentelőnek aki csak azért irt a kérdés alá mert mekkora poén már a másikat megszólni, aki ennyire ráér menjen legyen kedves segiteni mamának a kertben...

2017. ápr. 18. 10:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak tudod a tanítványok jobban felnéznek egy olyanra aki már 10-15 évesen ott edzett és járt versenyekre. Most elkezded 20 évesen, csinálod egy 5 évet azt az adott küzdősportot (ha csinálod, lehet hogy nem is neked való) még akkor is csak haladó vagy. Más részt elég gáz ha dumálsz a gyerekeknek a sportról, hogy ne csak kockuljanak, miközben te is azt csináltad (gondolom)

Amúgy meg: Csinálod az adott küzdősportot majd leteszel egy edzőit.

2017. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!