Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok mondani nekem olyan...

Tudnátok mondani nekem olyan gyakorlatokat, amelyek a lábizmokat növelik?

Figyelt kérdés
Néhány hét múlva fogok rendszeresen biciklizni, de amelett még szeretnék más gyakorlatokat is kipróbálni. Nincs semmilyen kellékem, konditerembe se tudok menni, mert falun lakom, inkább ilyen otthon elvégezhető gyakorlatokra gondoltam, régebb volt valamilyen lapban (már nem tudom melyikben) egy-egy ilyen cikk képekkel is. Ha valaki tudna mondani ilyen gyakorlatokat, annak megy a zöld kéz! :) 14/L

2014. márc. 4. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha letöltöm a fegyencedzés c könyvet abban bennevan a guggolás az alapoktól az egylábas guggolásig, de ha már erős a lábad és nem akarod letöltöm akkor súlyzóval guggolj és csinálj kitörést. Ha van egy kellően magas tárgy a közeledben arra ugorj fel és le.
2014. márc. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:) még jöhetnek válaszok!
2014. márc. 4. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, én is otthon végzek gyakorlatokat mert más lehetőségem nem nagyon van. Lábra olyanokat csinálok hogy guggolás meg lábujjhegyre pipiskedés, súlyzóval. Mindkettőből 50-50 2 naponta. És a bicaj is jó, én is szoktam. Már látszik az eredmény. 15/L
2014. márc. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Guggolás a legjobb! !
2014. márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Második válaszoló (15/L) Te mióta edzel?

2014. márc. 5. 13:44
 6/6 anonim válasza:
Guggolas, falnal "ules" ezeket csinalom par honapja lathato az eredmeny mar!!
2014. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!