Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Legkönnyebben hogy tudnék...

Legkönnyebben hogy tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

SOS SOS!!!

Sziasztok. segítségre lenne szükségem jobban olyanoktól,akiknek ebben már van tapasztalatuk,vagy esetleg tudják ilyenkor mit a legjobb csinálni. Szombatig 70.30 kg nak kell lennem. mert versenyem lesz. Jelenleg vagyok olyan 72-73. tanácsok kellenének arra,hogyan adjam le addig,úgy,hogy ne viseljen meg nagyon a fogyasztás. Csináltam már fogyasztás úgy,hogy verseny előtt 1 nappal szaunáztam. De az nagyon megviselt. És máskor mindig verseny előtt 2-3 nappal. De azoktól elment az erőm meg az életkedvem is.. Na de rövidre fogom. Szóval legjobb tanács arra,hogyan adjam le,hogy ne menjen el az egész erőm. Ne viseljen meg. És közben ne keljen koplalnom nagyon,mert az szörnyű Jó tudom persze ilyenkor nem lehet az embernek kedvére enni, de olyan kaják,ami tápláló ellát energiával fogyasztás közben és elterít. És a fogyasztás gyakorlatban: sok ruhával szauna ill, intenzív kardió edzések. De jó lenne,ha kitudnám hagyni. Jobb lenne ilyenkor már piheni, de ez van. Remélem érhetően fogalmaztam. Hasznos tanácsokat,segítségeket előre is Köszönöm. ketrecharc versenyről lenne szó.



2017. máj. 8. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:

1 hét annyise alatt ennyit, csakis víz leadással tudsz fogyni, az pedig mindenkép megvisel, mivel egészségtelenül sok vizet kell hozzá leadnod.

0só, megközelítőleg 0szénhidrát bevitel és minden más a jelenlegi mennyiségben.napi 2-3-4liter víz... így kipisiled azt a súlyt lazán...

Csak közben szar kondícióban is leszel...

2017. máj. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kalici vírus. 1 nap alatt 5 kilót fogytam.
2017. máj. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!