Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék a legkönnyebben...

Hogy tudnék a legkönnyebben lefogyni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves fiú vagyok. Az a helyzet, hogy mostanában elkezdett idegesíteni, hogy a hasam és a fenekem aránytalanul nagy. 170 cm magas vagyok és 70 kg. Szívesen eszek, sokszor unalmamban is, szóval szinte lehetetlen úgy lefogynom, hogy megvonom magamtól az ételt. Szeretnék tanácsot kérni, hogy milyen ételeket fogyasszak konkrétan és mennyit. Fogyókúrás szereket nem szeretnék szedni. Leginkább olyanoktól szeretnék jó tanácsokat kérni, akik maguk is kipróbálták már és be is vált nekik. Segítségeteket előre is köszönöm! :)



2016. febr. 2. 20:16
 1/3 Szabi.L ***** válasza:

Szia!


Ezt nézd át:

[link]


Mennyiséget neked kell kitapasztald, mivel rengeteg mindentől függ.

2016. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Nekem az segített, hogy Update termékeket kezdtem el fogyasztani, paleo étrenddel felváltva. Az Update-nál maradtam végül. Nem kellett kiszámolnom az ételadagot, annyit ettem továbbra is, amennyi jól esett.A minőséggel sem volt bajom. Emellett itthon kezdtem el tornázni, és heti 1 alkalommal elmentem edzőterembe.
2016. febr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2016. febr. 3. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!