Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » H tudnék legkönnyebben és...

H tudnék legkönnyebben és viszonylag gyorsan lefogyni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval 12éves vagyok nem vagyok elhízva de szeretnék vékonyabb lenni

Az osztályban a legkövérebb 66kiló én 60 vagyok és ezt a súlyt szeretném gyógyszerek nélkül levinni kb. 55 kilóra.

Van egy kutyám vele szoktam játszani és járok ugráló kötelezni, tornázni szoktam + a tesi óra, ennyi a mozgás nem eszek annyit de nem megy a fogyás.

Ehhez szeretném kérni a segítségeteket persze főleg olyantól aki már sikeresen lefogyott



2015. aug. 1. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

12 évesen nehogy fogyózzál. Visszamaradhatsz a fejlődésben, aztán még a végén eléred, hogy a menstruációd se jöjjön meg. Ilyen korban butaság lenne diétázni, legyél türelemmel, sokat fog még változni a tested viszonylag rövid időn belül. Az meg kit érdekel, hogy hány kilós a többi? Mindenki másmilyen, különböző magasságok, van, aki már nőiesedik, van, aki nem stb... Sok minddentől függ.

Ha szereted, akkor sportolj, de egyél mellé rendesen.

Hány centi vagy?

2015. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kb. 160
2015. aug. 1. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!