Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésterv hátom műszak mellé?

FerGii kérdése:

Edzésterv hátom műszak mellé?

Figyelt kérdés
Három műszakban dolgozok és nekiálltam sportolni mert ez igy nem mehet tovább... 125kg mikor megláttam azt mondtam jo kész vége... kajázásra figyelek igy az eredmény most 116-117 kg dee kellene mellé edzésterv hogy hatásosabb legyen... kocogni eljárok ugyan de gondoltam itt a tornára otthon vagy edzőteremre... de mit hogy merre? szeretnék fogyni meg kis izmot is felszedni. segítsetek 25/f

2017. máj. 19. 10:16
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Heti 3 napos, teljes testes, sulyzos edzésterv kell. Minden izomcsoportra 1-1 alapgyakorlattal. Guggolas, fekvenyomas, evezés, mellről nyomás,bicepsz állva ruddal vagy egykezesekkel, tricepszre csigás letolás vagy homlokra engedés, hasprés, vadlizas. Mindenből 3 munkasorozat, akkora sulyokkal, amivel az adott gyakorlatból éppen megy 8-10 ismétlés sorozatonkent.
2017. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod! :) mennyit pihenjek közte? mennyire használ nekem az izomláz?
2017. máj. 19. 19:48
 3/3 Cortez70 ***** válasza:
Izomlaz nem szükséges a fejlődéshez, de sokszor elkerülhetetlen. Két edzés nap között legyen pihenő nap. A sorozatok közt pedig kb 1 perc, nagyobb sulyokkal 2 is lehet. De mérni nem kell, érzed hogy mikor elég.
2017. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!