Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés
FerGii nevű felhasználó kérdése:

Edzésterv hátom műszak mellé?

Három műszakban dolgozok és nekiálltam sportolni mert ez igy nem mehet tovább... 125kg mikor megláttam azt mondtam jo kész vége... kajázásra figyelek igy az eredmény most 116-117 kg dee kellene mellé edzésterv hogy hatásosabb legyen... kocogni eljárok ugyan de gondoltam itt a tornára otthon vagy edzőteremre... de mit hogy merre? szeretnék fogyni meg kis izmot is felszedni. segítsetek 25/f

Keress kérdéseket hasonló témákban: edzés, terv, műszak

2017. máj. 19. 10:16  Privát üzenet  

A válaszok
Cortez70 nevű felhasználó válasza:

Heti 3 napos, teljes testes, sulyzos edzésterv kell. Minden izomcsoportra 1-1 alapgyakorlattal. Guggolas, fekvenyomas, evezés, mellről nyomás,bicepsz állva ruddal vagy egykezesekkel, tricepszre csigás letolás vagy homlokra engedés, hasprés, vadlizas. Mindenből 3 munkasorozat, akkora sulyokkal, amivel az adott gyakorlatból éppen megy 8-10 ismétlés sorozatonkent.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. máj. 19. 10:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm válaszod! :) mennyit pihenjek közte? mennyire használ nekem az izomláz?

# 2/3Időpont 2017. máj. 19. 19:48 Privát üzenet
Cortez70 nevű felhasználó válasza:

Izomlaz nem szükséges a fejlődéshez, de sokszor elkerülhetetlen. Két edzés nap között legyen pihenő nap. A sorozatok közt pedig kb 1 perc, nagyobb sulyokkal 2 is lehet. De mérni nem kell, érzed hogy mikor elég.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. máj. 19. 19:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Edzesterv, jo lesz?
Edzésterv mellyel fogyhatok és izmosodhatok is? Többi lent!
Futáshoz edzésterv, alapvető tudnivalók?
10 km futáshoz jó edzésterv, egyéb tippek? Ti mennyi idő alatt és milyen edzéstervvel értétek el az első 10 km-es távot?
Heti 6x járok edzeni es narancsbőröm van. Hogy tudnék a fenekem alá edzeni?
Hozzáértő kerékpáros edzőt keresek edzésterv készítésre de főleg táplálkozási tanácsadás céljából. Esetem speciális: éjszakai műszak, még nem cukorbeteg de már közel járok hozzá....

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!