Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hobbi testépítőként is be...

Hobbi testépítőként is be kell tartani a csirke-rizs combot?

Figyelt kérdés
Vagy akkor is nőlhetnek az izmain ha a cukros + zsíros kajákat kiszűröm és sok fehérje + proteint próbálok enni.
2010. máj. 17. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Ha rendszeresen rizs és csirkén lesz, akkor idövel rendeteg hiánybetegséged lesz. Az egészséges táplálkozás alapja a változatos étrend, minden egyoldalú tönkreteszi a szervezetet.
2010. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
* rizs és csirkén élsz --- elnézést
2010. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Nem! Elég egyszer a nap folyamán valami húst meg köretet enni. Akkor se kell kilókat... A csirke rizs egész nap csak az idióta bodys faxfejek találmánya, hogy egész nap felváltva kell azt enni. Attól hogy bodys oldalakat olvasgatnak, és teletömik hülyeségekkel a fejüket, még nem okosak. Mintha mennyire szakértők lennének, hogy csak csirke rizs meg zabpehely különben nem szedsz fel egy kilót sem... Istenem! Egyik nap volt egy tizen akárhány éves gyerek, aki megkérdezte tejet szabad-e inni mert kondizik. PERSZE MI VAN?! Jönnek az idióta beképzelt gyúrosok, azt nem szabad, semmi értelme, az nem embernek való. Hát inkább nem szóltam hozzá a kérdéshez, mert megbántam volna... Aki akarja megtekintheti mi van benne: [link]


Engem kisgyerekkoromba ez tartott életben, ettől fejlődtem, mert alig ettem meg valamit.


Aki ebből él, egye a TÖKÉLETES, BODY-s étrendjét, meg mindenféle multivitaminját, de ne sózza már rá azokra, akik egy héten elmennek párszor hobbiból...


ÉN is gyúrok, de azt eszem ami itthon van... Szendvics, kenyér, tej, szalámi, meg mittudomén. Húst egy nap egyszer eszek kenyérrel akkor sem sokat, mégis fejlődők. Egyszer vettem ilyen proteint gondoltam kipróbálom, hát nem ért szart sem. Inkább fejlődők csigalassan, de az a izom megmarad! Több mint 1 év kihagyás után is ugyanúgy megmaradtak az izmaim! Nem kell ennem a hülye aszpartámos tápkieget...


Erről ennyit!

2010. máj. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jah és várom a nagyokos válaszokat, hogy mekkora egy hozzáértetlen fax vagy, minek szólsz hozzá olyanhoz amihez nem értesz stb. stb. Már előre röhögök :D
2010. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

" Ha rendszeresen rizs és csirkén lesz, akkor idövel rendeteg hiánybetegséged lesz. Az egészséges táplálkozás alapja a változatos étrend, minden egyoldalú tönkreteszi a szervezetet."

ez egy hülyeség. nézd már meg a verseny testépítőket :D

nem a változatos étrend a lényeg hanem hogy minden szükséges tápanyagot megadj. multivitamin, rostok...

2010. máj. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Gyakor ***** válasza:

A tejbarát kolléga értelmetlen kicsapongásaira inkább nem reagálnék semmit , semmi értelme szövegelni süket embereknek, de hát nem vagyunk egyformák ugyebár. A kérdezőnek: Az jó dolog, hogy próbálod elhagyni a cukros meg zsíros kajákat, de mit jelent nálad az, hogy "sok proteint meg fehérjét próbálok enni"?? A fehérje angolul protein, a kettő közt semmi különbség. A legegyszerűbben úgy tudod bevinni hogy eszel minél többször szárnyas húst, halat, túrót,egyéb húsokat, esetleg sajtot,tofut. Persze a szénhidrátra is legalább annyi figyelmet kell fordítani, jobb, ha minél összetettebb, ilyen ugye az említett rizs vagy a barna kenyér, barna rizs például.A csirke-rizzsel nem tudom mi bajod van.

Akkor nősz, ha napi szinten több kalóriát viszel be mint amennyit elégetsz, ha kevesebbet, akkor fogysz, ennyi. Tudom, nehéz venni a fáradtságot számolgatni, de hát ez van.Figyelj, hogy ne vigyél be sokkal több kcal-t, mert ha olyan alkat vagy akkor könnyen zsírosodhatsz is akár. Ami kell az napi 5-6 rendes étkezés, min. 8ó alvás egy normális edzésterv, na meg kitartás. Sok sikert!

2010. máj. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen,rosszul fogalmaztam meg a kérdést.

Úgy értettem,hogy megpróbálok minnél több tejet,túrót,csirkét és rizst enni, de pl ha reggelire felvágottat eszek barna kenyérrel, vagy húslevest ebédre,hogy ezek mennyire vészesek,mennyire szigorúan kell betartanom a csirke rizst. Szal ha itthon húsleves van,azt ehetek-e,vagy csak ezt a pár fajta kaját.

2010. máj. 17. 11:54
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

" Ha rendszeresen rizs és csirkén lesz, akkor idövel rendeteg hiánybetegséged lesz. Az egészséges táplálkozás alapja a változatos étrend, minden egyoldalú tönkreteszi a szervezetet."

ez egy hülyeség. nézd már meg a verseny testépítőket :D

nem a változatos étrend a lényeg hanem hogy minden szükséges tápanyagot megadj. multivitamin, rostok...


megnézheted őket 50-60 éves korukba... de ennyi ésszel egyed a csirkét egésznap, elvégre csak az a fontos, "attól nősz"

2010. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

" A tejbarát kolléga értelmetlen kicsapongásaira inkább nem reagálnék semmit , semmi értelme szövegelni süket embereknek, de hát nem vagyunk egyformák ugyebár."


jobban is teszed...

2010. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"nem a változatos étrend a lényeg hanem hogy minden szükséges tápanyagot megadj. multivitamin, rostok... "


Ez az, ami elvileg ugyan igaz, de nem tudsz minden szükséges tápanyagot megadni a szervezetnek, ha nem változatosan étkezel, ugyanis az emberi szervezet NEM különféle alapanyagokat, hanem ezek kombinációját tudja csak hasznositani. Tehát akkor jársz a legjobban, ha minél több féle élelmiszerböl fogyasztasz, mert úgy van a legtöbb esély arra, hogy MINDEN bejut a szervezetedbe, amire szüksége van. (Nem véletlen, hogy nem tudnak olyan "tápszert" késziteni az mebereknek, amit hosszabb távon fogysztva NEM lesznek hiányaik - és különféle adalékokkal meg nem lehet az - igen érzékeny - egyensúlyt helyreállitani a szervezetben.)

2010. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!