Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megfelelő étrend illetve...

Megfelelő étrend illetve sport mellett mennyi idő mire eltűnik a narancsbőr?

Figyelt kérdés

Aktívan sportolok (heti 3-4 funkcionális edzés) de az étrendet abszolút nem tartom. Tudom, hogy kellene, így most ez is a terv. A kérdésem az, hogy amennyiben azt is helyreteszem mennyi idő kb. mire a narancsbőr eltűnik? Amúgy 158 cm és 50 kg vagyok, egész vékony/normál testalkatú, így nem kell még a zsírt is ezerrel égetnem de akad rajtam.

Nagyon köszönöm a válaszokat.


31, nő



2017. jún. 10. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A kiinduló testzsír százaléktól függ alap estben.De ilyen adatok mellett,hogy számokban nincsen felesleg és mégis van narancsbőr függ az izomzat mennyiségétől is.Mert ha egy skinny fat diétával indít annak általában csúnya csontváz szokott lenni a végeredménye.Ezért kellene előbb izomzat,forma és utána a diéta ha már megvan az izom.
2017. jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!