Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan edzek? Segítene valaki?

Hogyan edzek? Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Szóval majdnem 30 éves vagyok, ülőmunkát végzem, jó lenne mozogni. kb. 100 ezerszer kezdtem bele a dologba... de állandóan abbahagyom.

Az a gond, hogy annyira edzetlen vagyok, hogy pl most hétfőn tornáztam egy 10-15 percet és még ma, szerdán is alig tudok járni, annyira megerőltettem magam. Szóval sejthető hogy milyen edzettségi szinttel rendelkezem...

Emiatt, hogy állandóan ez van, iszonyúan nincs kedvem folytatni, vagy újra elkezdeni, mert az, hogy két napig utána nem tudok járni...hát kiborító...

heti egy-két alkalommal kezdjem? vagy hogy? és mit csináljak hogy ne adjam fel? :(


2017. jún. 14. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenképp fokozatosan kezdd el. Mindenképp olyan mozgást keress, amiben örömödet leled. Ne azzal foglalkozz, hogy mennyire vagy edzett, hanem essen jól a mozgás, szeresd csinálni. Például kezdésnek csinálj egy jó nagy sétát. Vagy bicajozgass, akár járhatsz dolgozni azzal is. Aztán később kreshetsz egy csapatot, helyet ahol többen vagytok, és motiváljátok egymást. Például foci, kosár, stb... Akkor nem lesz unalmas és nem hagynod abba.

Én így csinálnám.

2017. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!