Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan edzek térdfájással?

Hogyan edzek térdfájással?

Figyelt kérdés
Hét évet jártam futni, már négy éve rendszeresen lovagolok. Lovardába biciklivel járok ki, kb 6 kilométer. A bringázástól nem fáj a térdem, de minden futástól, ugrálástól nagyon. Az orvosok, azt mondták, hogy a hirtelen növés miatt fájdult meg, és hogy pihentetni kell, már egy hónapja tart és nagyon idegesítő. Mindig is sportos voltam, nagyon zavar, hogy nem tudok mozogni. Valaki tud otthoni, térdkímélő gyakorlatokat mondani, esetleg valami egyéb tanács. Egy hónapja mióta nem tudok még tesizni se, romlottak a jegyeim, ingerültebb vagyok. Mit csináljak? 15/L

2017. máj. 5. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél vissza a terhelésből, vagy pihenj, mivel ez nagy valószínűséggel a schlatter osgood szindróma lehet. Nem súlyos, meg nincs maradandó következménye, de ha valóban ez a probléma és nem pihenteded , akkot sokáig el tud húzódni a fájdalom. Engem is ma diagnosztizáltal ezzel, szóval én is írhatom át az edzéstervemet.
2017. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En is voltam igy, mindig sportoltam. Vegyel vissza a sportbol es pihentessed hidd el mar 1 het is csodakat tud tenni, tudom mert a bokammal terdemmel most meg a hatammal vagyok igy.
2017. máj. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tehát a megoldás ami minden izületi fájdalomra igaz:

Kerüld az rázkódásokat.

A biciklizés is inkább rossz, mint hasznos.

guggolás, lábhajlítás, combfeszítés. edzőteremben vagy otthon növeld az erődet, az megvédi az izületeid a térdnél.

youtube kismillió csatorna van

2017. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Trambulin?
2018. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!