Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Adjam fel az álmomat?

Adjam fel az álmomat?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta az az álmom, hogy táncos legyek. A baj igazából szerintem az volt, hogy sokszor váltottam műfajt,semmit nem tanultam elég sokáig.

Jövőre leszek kilencedikes egy nagyon erős gimiben, szerettem volna táncművészeti suliba menni, de a szüleim nem engedték,és így utólag már nagyon sajnálom, hogy nem próbálkoztam jobban, de az anyukám felé van bennem egy nagyon erős megfelelni akarás, aminek nagyon nehéz nemet mondani.

Nézem azokat akik az MTEre járnak,meg más táncművészeti sulikba, és elképzelésem sincs, hogy lehet esélyem mellettük.

Nekem ráadásul nincs lehetőségem heti kétszer 1,5 óránál többre elmenni,mert nincs rá pénzünk. Persze itthon gyakorolok amennyit csak bírok,de az mégsem olyan...Annyira irigylem őket...

A legnagyobb baj viszont az, hogy nem is vagyok tehetséges... Viszont bármit megtennék a táncért... Valami egészen hihetetlen módon szeretem!


Szerintetek mit tehetnék? Bármi, tényleg bármi ötlet, tanács? Nem kell táncos szemmel, csak simán külső szemlélőként...



2017. jún. 21. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is az ragadta meg a figyelmem, hogy nem vagy tehetséges...ezt honnan tudod? :) Majd a felvételi bizottság eldönti.

Eddig milyen stílusokat tanultál?

A heti kétszer 1,5 óra, éppen lehet hogy elég, ha a megfelelő helyre jársz. Megkérdezhetem hova jársz? Segítene, ha tudnánk (akár privátban).

Én idén felvételiztem táncművészetire és tényleg nagyon nagy hátrányból indultam a szakközepesekhez képest, de azért azt látom, hogy van esély így is bekerülni. (Nekem idén nem sikerült, de még nem adtam fel.)

Gondolom akkor neked is az lehet a cél, hogy táncos és próbavezetőre felvételizz, nem? Ha jövőre kilencedikes leszel akkor már csak az maradt. Addig meg van még 4 éved. Az alatt rengeteget lehet fejlődni.

2017. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Már sok mindent kipróbáltam, náptáncoltam, rgztem, musicaltáncoltam, jazzbalettoztam, de mostmár egy 2 éve balettozom, és modern/ kortárstáncolok.

Gondolkozom azon, hogy jövőre tánc sulit váltok,mert szerintem találnék színvonalasabb órákat... Nincs valami ötleted?

Azt esetleg megkérdezhetem, hogy a felvételi milyen volt? Nagyon érdekelne...

2017. jún. 24. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!