Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az ellipszis trénertől fájna...

Az ellipszis trénertől fájna ennyire a derekam és a lábaim?

Figyelt kérdés

Úgy fáj a derekam, hogy alig bírok lehajolni. A térdeim egész nap égetően szaggatnak, de a sípcsontjaim is fájnak folyamatosan. Ülő munkát végzek, nem új cipőt hordok. Már eléggé irritáló ez a fájdalom. Eddig is használtam elvétve (havonta 1×-2×) trénert, de az utóbbi két hétben vagy 6-7x is. Ettől lehet?

Mostanában egy sor betegség elővesz, ezt most nem tudom, hová tenni.

Különben a csuklóm is fáj mostanában (kiskoromban elrepedt a csont) meg a koponyám is hátul folyamatosan (de 1 éve zúg a fülem)...


Már nem tudom, hogy mi mivel függ össze.


20l


2017. júl. 5. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

a neurológiára kérj beutalót a háziorvosnál.

ott megvizsgálják a gerincedet a koponyádat és a fülzúgást is.

kérj beutalót az ortopédára is a térdeddel,csuklóddal,sípcsontoddal.

és kislaborra is kérj,vér és vizelet vizsgálatra.

2017. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Voltam már neurológusnál, azt mondta, a koponyám valószínűleg a nyakamtól fáj (bár nem ott nyomkodta ahol fáj)

Már belevagyok fáradva ebbe a hülye kivizsgálós életbe, 20 éves vagyok, többet voltam orvosnál, mint egy 100 éves. :'( Mindenhol 2-3 hetet kell várni, mire bejutok, azt se tudom, mi bajom, komolyan se vesznek csak leráznak, hülyének néznek ha kérdezek valamit, és minden bajomra ráhúzzák a pánikot, pedig nem mondanám pánikosnak magam. Így már nem is akarok orvoshoz menni, de itthon meg csak rettegek még egy hülye derékfájástól is hogy mi bajom :(

2017. júl. 5. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:

2-3 héttel akkor még szerencsésnek mondhatod magad.

neurológiára általában 4-6 hónap szokott lenni a várólista pesten.

viszont ha azt mondta,hogy a nyakad miatt fáj,akkor miért nem utalt be gerinctornára?

mert az kellene neked.

heti 2x nyaki-felső háti gerinctorna.

és heti 2x alsó háti gerincnyújtó és gerinctorna.

az ízületi gyulladásokra meg tejszármazék mentes táplálkozás és gyenge terhelésű átmozgató edzés.

erre a fegyencedzés guggoló és vádli fejezete teljesen jó ezt is heti 2x a gerinctorna előtt.

2017. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy a tejsavófehérje-portól fáj ennyire a lábam, derekam?

Mert kb egy hete eszek belőle napi 2 tk-lal.

2017. júl. 5. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:

komoly ízületi fájdalmakat okozhat a tej érzékenység,de nem pár hét alatt alakul ki.

a porckorong sérülésnek,vagy a gyenge gerincmerevítő izomzatnak,vagy a rossz tartásból eleredő gerinc fájdalmaknak meg végképp nincs köze a tej érzékenységhez.

2017. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!