Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti edzéstervben s egí tenétek?

Heti edzéstervben s egí tenétek?

Figyelt kérdés

28 éves srác vagyok. A következő néhány hónapban sok szabadidőm , és így lehetőségem lesz sokat edzeni.

Minden téren szeretném fejleszteni magam, hobbi szinten belekóstolni mindenbe, ami érdekel, de kíváncsi volnék a véleményetekre, hogyan lenne érdemes összehangolni a különböző sportokat egy heti edzéstervben, a következő elemekből:


Testépítés: street workout

Testépítés: kondi, súlyzós edzés

Foci

Tenisz

Íjászat

Kosárlabda

Boksz

(Esetleg pihenőnap)


Köszi a tanácsokat! :)


2017. aug. 14. 12:48
 1/5 A kérdező kommentje:
szeretnék minden napra erősítő/általános fejlesztő edzést, és valamilyen sportot is
2017. aug. 14. 12:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad minden nap erősíteni. Ez nem olyan, mint egy nyelvtanfolyam, hogy ha sokat megyek, akkor gyorsabban haladok.
2017. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ezt én is tudom, kell közte 1 pihenőnap. De hogyan érdemes beosztani az edzéseket?


Pl. nekem gyengepont a hasizom. Attól, hogy hétfőn és szerdán végzek teljes testes erősítést (kedden végezhetek direkt hasizmot)


Megköszönnék minden tanácsot, mert kvázi kezdő vagyok, mindenben. Sok videót megnézek a témában, sok cikket elolvasok, de nem akarok úgy járni, hogy nem látom a végén a sok fától az erdőt.

2017. aug. 14. 13:01
 4/5 A kérdező kommentje:
bocs, a zárójel véletlenül került a hasizom köré, kérdésnek szántam.
2017. aug. 14. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:
A pihenőnapon pihensz. Ha hétfőn volt hasizom, akkor kedden nincs. Végezz heti három teljes testes edzést, a pihenőnapokon pedig lehet egy lazább foci, kosár vagy más.
2017. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!