Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen hasonló test elérésé...

Egy ilyen hasonló test eléréséhez kb. milyen étrend szükséges? Ha mondjuk 180cm/85kg vagyok. Elég a saját testsúlyos edzés?

Figyelt kérdés

[link]


Egyébként az ilyen harcosok is tömegelnek/szálkásítanak? Vagy egy belőtt étrendet követnek?


2014. júl. 30. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Tömegeltek, és leszálkásítottak a harcosok(lol).

Igen, ahhoz hogy jöjjön rád izom kalória többletben kell lenned, szóval tömegelned kell. Az, hogy neked pont ilyen tested lesz nem garantált, de ha felszedsz tömeget és utána leadsz zsírt(kalória hiány), lehet hasonló tested.

Ez egyébként még alapvető izomzat, szóval ezt még el tudod érni.

2014. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nem bántásból,de a képen láthatónak kb 15% maximum a testzsírja. 180 cm-es vagy és 85kg? az nagyon sok! Nem lesz könnyű elérni a képen látható eredményt,egy év kemény edzés és étrendre odafigyelés!
2014. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Étrendre annyira nem kell odafigyelnie, mert ha azt kérdezi hogy ez elérhető-e, akkor valószínűleg ami rajta van az zsír. Ha a zsírt leadja, attól még ugyanolyan 'formátlan' lesz a teste. Más szóval pálcika lenne.

Ezért lenne fontos kalória többletben lennie, és bizony ha nehezen szed fel izmot, akkor kalóriadús ételeket is ennie kell(csak csirkém és rizsen nem lehet tömegelni, legalábbis nekem nem sikerült).

Egy év ehhez szerintem nem kell. Átlagembereknek is összejön egy ilyen, ha leszálkásítanának. De azért tömegeljen csak a kérdező, még az is lehet hogy jobban fog kinézni zsírleadás után. Úgyhogy ez nem olyan egetrengető fizikum. Fél év, max. 1 év és elérsz egy hasonlót ha mindent jól csinálsz.

2014. júl. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!