Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 16 éves vagyok és testépítésse...

Cunus kérdése:

16 éves vagyok és testépítéssel foglalkozom. A véleményeteket szeretném kikérni. Hogy haladok koromhoz képest?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2015. jún. 27. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gyakorold a hát-csípő pózt, horribilis :D
2015. jún. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jó, csak kell még tömeg. Nincs olyan, hogy a korodhoz képest, valakinek ilyenkor már szinte felnőtt teste van, valaki pedig gyerek.
2015. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
12%

Korodhoz képest egészen férfiasra "sikerültél".Tudom hogy ezt úgyis megveted..de szerintem ettől tovább ne akarj nagyobb lenni,neked ez most így pont jól áll,csak figyelj arra hogy ezt tudd tartani! ;)

21/L

2015. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 gali2 válasza:
csak annyit még hozzá fűznék ilyen korban nem találsz ennél nagyon izmosabbat csak akkor ha kokszol mert ennél már feljebb nem tudsz menni majd csak úgy hogy idősödsz ez neked jó és remélem koksz nélkül
2015. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményezéseket. Természetesen tisztán csinálom. Nem szeretnék később összeesni:)
2015. jún. 27. 17:19
 6/15 anonim ***** válasza:
Jó lesz, elég fejlett vagy a korodhoz képest. Így tovább. :)
2015. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mióta csinálod?
2015. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 - palilaci - ***** válasza:
100%

"Korodhoz képest egészen férfiasra "sikerültél".Tudom hogy ezt úgyis megveted..de szerintem ettől tovább ne akarj nagyobb lenni,neked ez most így pont jól áll,csak figyelj arra hogy ezt tudd tartani! ;)

21/L"


-Még mindig leszarjuk kinek mi tetszik. Aki nem mell-bicepszezik azért, hogy feszülhessen pont nem érdekli mi tetszik a csajoknak mert magáért csinálja.


"gali2 nevű felhasználó válasza:


csak annyit még hozzá fűznék ilyen korban nem találsz ennél nagyon izmosabbat csak akkor ha kokszol mert ennél már feljebb nem tudsz menni majd csak úgy hogy idősödsz ez neked jó és remélem koksz nélkül"


-Akkor Én koxoltam. A srác formája nem nagy cucc. 16 évesen meg sokkal jobbat ki lehet hozni mert ilyenkor van maxon a hormonszint.

Az első és a harmadik kép meg eléggé úgy lett "belőve", hogy a lehető legnagyobbnak tűnjön a Kérdező ergo belecsalt a pózokba. Ez tisztán látszodik. Pont.


Igaz nem tudom mióta edzel de jó lett volna feltölteni egy before képet, hogy legyen mihez viszonyítani. Vagy írtál volna egy időt. Mert ez félév alatt pl átlagos testalkatból eléggé jó eredmény, egy év alatt már kevésbé. Nem leszólásból írom, de tudni kell viselni a negatív(abb) véleményeket is.

2015. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8. téged is rég láttalak itt
2015. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyesmiről vitázni de Palilacinak igaza van :)
2015. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!