Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magam fejleszteni?

Hogyan tudnám magam fejleszteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már egészen kicsi korom óta egy gyenge lány vagyok. Ez főképp annak köszönhető, hogy annak idején nem igazán mozogtam, és hát ugye egész duci voltam e miatt. (pedig hozzá tenném, olyan sok édességet nem ettem, inkább a rendes kaja miatt hízhattam, mert hát azt ettem rendesen, meg hát ugye a mozgás hanyagolás) Mikor iskolába mentem, elég nagy piszkálódás is ért e miatt, ami miatt még inkább nem mozogtam, hisz rendesen depressziós lettem ettől. (igen, nem tűnik olyan nagy dolognak, ha az ember minden nap megkapja hogy dagadt disznó, és társai, de ez kisebb gyerekként igenis nagyon fájt) Körülbelül 3. osztályos lehettem, amikor elkezdtem úszni egy darabig, akkor sikerült is leadnom valamennyit.

Most viszont változtatni szeretnék. A nyáron ahhoz képest, hogy egész életembe mennyit sportoltam, most egészen sokat sikerült. Viszont ezzel szemben még mindig nagyon gyenge vagyok. (csak hogy értsétek: kb 150 guggálásnál fáj már a lábam, és egy fekvőtámaszt se tudok lenyomni) A bukfencet se merem, már egész kicsi koromtól, van, hogy el se sikerül rugaszkodni, ha meg nagy nehezen sikerül is, egyik kezemmel úgymond "hárítok" azaz kicsúsztatom magam alól a kezem, és oldalra gurulok.

Most viszont egy olyan iskolába sikerült átiratkoznom, ami nagyon komolyan veszi a sportot, és még jobban erősödnöm kéne, illetve legyőzni a félelmemet bukfenc miatt. Hogyan tudnám elérni? Hogyan lehetnék erősebb/győzhetném le félelmem?


(csak normális válaszokat, kérlek.. fontos)



2017. aug. 24. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezdj saját súlyos edzést egy kis kardióval , változtass az étrenden ( ha szükséges ) . Gyúrj rá azokra a dolgokra amelyekben úgy érzed gyengén teljesítesz.
2017. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!