Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti nektek hogy jut időtök...

Ti nektek hogy jut időtök iskola mellett eljárni edzésre?

Figyelt kérdés
Hogy osszátok be a napotokat? Elszeretnék járni edzésre (boxra) de iskola mellett nincs időm. Ti tudtok az mellett tanulni?..stb.

2017. aug. 28. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
iskola mellett nincs időd? ha elvégzed akkor meg meló (meg sok minden más ami a felnőtt léttel jár) miatt nem lesz?
2017. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha valamikor akkor iskolás években a legkönnyebb megoldani az ilyeneket hogy edzés, jogsizás stb. az egyetem nyilván más tészta
2017. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából 8 órád van hótfáradtan hazaértsz, ha leülsz tanulni nemragad meg már lószar se, edzésen meg felfrissülsz..
2017. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akik komolyan akarják csinálni, azoknak sajnos a tanulás rovására mehet, mert hetente 2-szer 3-szor érdemes járni minimum. (Másfél-2 órás edzésekre)


Viszont nem feltétlenül lesz így. Gondolom szoktál otthon tanulás helyett mást is csinálni, pl gépezés. Na, azt az időt, amit eddig arra fordítottál, mostantól fordíthatod edzésre, és akkor nem a tanulásból megy el az idő.


Plusz elkezdhetsz előre tanulni, előre megcsinálni a házikat, a pl tudod, hogy egy nap edzésed van, akkor még előtte való nap megcsinálod a házikat meg a tanulást a következő napra is, amikor edzés miatt nem tudnál tanulni.


Plusz mondjuk ha suli után még később kezdődik az edzésed, nem egyből hazamész, hanem ott maradsz edzésig a suliban tanulni, hogy az utazással is kevesebb idő menjen el.


Azt szokták mondani, hogy amit igazán akarsz csinálni, arra biztos tudsz időt szakítani.

2017. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én suliban tanultam, mármint az órák értelmetlen időpazarlások voltak nagyrészt pl irodalom kit érdekel, én irodalom órán matekoztam -> irodalomból 2-es matekból 5-ös = matek érettségi fullo,s irodalom kit érdekel -> egyetemen reál szak... ennyi, sajnos az oktatás egy nagy nulla és magadnak kell megoldanod, a felesleges órákon tanultam szükséges tantárgyakat és igy 4 év középiskola alatt soha nem tanultam otthon, érettségire se, kivéve mikor nem mentem be suliba mert ott csak rejszolunk kb, úgyhogy itthon maradtam tanulni délelőtt... és itt kérdezgették tőlem, hogy hogy lett olyan jó az érettségim meg minden, hogy délutánonként csavarogtam, kockultam,meg edzettem...

csak gondoltam megosztom veletek én hogy alakitottam ki az egyensúlyt, bár akkor is igy csináltam volna ha nincs edzés, hiszen az csak heti 3szor másfél óra, nem nagy idő

2017. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mások reggel 6tól délutánig dolgoznak, hazaérnek meg ott a család, gyerek, ház körüli munkák stb..mégis tudnak edzeni. ez az időhiány csak kifogás, lelkiismeret nyugtatás. mindenki arra áldoz időt, amire szeretne. nem hiszem el, hogy az embernek nincs szabad 1-2 órája egy nap, amit ne tudna edzésre fordítani. max le kell mondani pár jelentéktelen időtöltésről, pl facebookozás meg tehén etetés hay day-en :D
2017. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt mondom, hogy a kettes érettségi is érettségi. Ennyi. Nem kell kitűnő tanulónak lenni. Én dolgozom és szenvedek mindennel. Iskola mellett könnyebb lett volna jogosítványt szerezni, most ezzel szenvedek. Itt dolgoztam 9 órát, azt se tudom mi van, de most hajrá németül KRESZ-t tanulni. Aztán persze nekem is edzés. Iskola mellett könnyebb, jobb. Nem kell annyit tanulni arra, a 3-as azért igyekezzen meglenni és kész.
2017. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Azért nem mindenkinek elég a kettes érettségi, mérnök pl nem nagyon lehetsz úgy. Szóval van akinek tényleg olyan sokat kell dolgozni fiatalon a jövőjéért hogy nincs ideje ilyesmire, de az nem is gyk-n nyavalyog mert tesz rá magasról.
2017. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az igazság, hogy hosszú távon kifizetődőbb a sportedzést is beiktatni mert segít a tanulásban is pl. meg egyéb dolgokban.
2019. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!