Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 172cm,52kg-os 13 éves lány...

172cm,52kg-os 13 éves lány vagyok, heti kétszer teniszezem, suliba heti 3 tesióra. Mennyit kéne ezek mellett eddzek a leírásban linkelt képen lévő test mihamarabbbi eléréséhez?

Figyelt kérdés

Még pár pontosítás: a tesiórák szerintem elég hatásosak, nem játsszuk végig. A teniszek 1 órások, viszont itt nem nagyon erősítünk, van egy kis bemelegítő futás meg ütésrontásnál egy kör, de ennyi. És megtévesztő lehet az 172cm-52kg-os adat, mert nem vagyok egy piszkafa, bár tény, hogy nincs rajtam nagyon felesleg, de azért van egy kis izmom is. Próbálok egészségesen enni, csoki-nasi kizárva, a sok fehérje mondjuk nem nagyon jön össze.

Szóval kb. ilyet szeretnék júniusra:

[link]

Leginkább a hasizmokat illetve a lábam szeretném erősíteni.

Előre is köszi a válaszokat. :)



2016. okt. 22. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

a képen látható csajon azért van izomtömeg, legalább heti kétszer kéne kondiba menned, ha belefér háromszor

jó kajával és kemény edzéssel sikerülhet, a kilóktól pedig ne félj, az izom nehezebb mint a zsír

2016. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 likebike ***** válasza:
#1 +1,nem rosszból,de ilyen nem leszel a nyárra.Akkor se vegye el a kedved az edzéstől,egy jó forma évek munkája.De pár hónapon belül látszani fog hogy edzesz.
2016. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igazad van, igazából említeni akartam.... csak nem tudtam hogyan kéne finoman megtenni, aztán lemaradt :D
2016. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13-14 évesen ez a forma nem jöhet össze. Úgyanis a képen nem egy juniorkategóriás nő van. De felnőttként még jobb formád is lehet akár !
2017. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!