Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a külömbség a szteroidok...

Mi a külömbség a szteroidok tablettás (pl danabol) vagy injekciós bevitele/ szedése es a tesztoszteron szint növelő, boltkokban is kapható legális készitmények között?

Figyelt kérdés

Ismerősömtöl hallottam aki régebben szedett danabolt is hogy most átáll a boltban kapható tesztoszteron szint novelore. ami ugyebar a szervezetet serkenti a termelesre nem pedig egy mar kesz hormont juttat be ha jol tudom.annyira nem vagyok vele joba hogy igy utana kerdezzek nala.


mar regebben is gondolkoztam rajta hogy szedhetnek valamit és most ez mint egy kellemesebb rossz furkálodik az agyamban :D Lassan 4 eve edzek de ezek a szerek kimaradtak eddig az eletembol.


ezek a boltban kaphato novelok is ugyanolyan karosak mint az illegálisak? valaki seitsen mar elmagyarazni a ket dolog kozotti kulombseget :D 20/F



2017. szept. 18. 18:20
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nincs libidód?
2017. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

de van, bocsi azt kihagytam

amiket leirtál másik harom a teszton kivul azok nemigazán tudo mit takarnak de majd utana olvasok :D

2017. szept. 20. 20:37
 13/13 A kérdező kommentje:
elolvastam hogy mik ezek a hormonok amiket irtál hát huh eléggé bonyolult ez az egészdolog minden összefügg mindennel
2017. szept. 20. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!