Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van-e értelme elkezdenem...

Van-e értelme elkezdenem távolugrásra edzeni? Láttok-e bennem fantáziát? Leírás fontos!

Figyelt kérdés

Ma ugrottam távol 6 év után először. Hármat ugrottam, az első 4.37 méter lett, a második 4.48 méter, a harmadik pedig 4.99 méter. A technikán nagyon sok múlott, szerintem ezért is lett az utolsó ennyivel jobb és ha még párszor ugorhattam volna, akkor még jobb lett volna. Soha nem sportoltam semmit, nem is igazán mozgok, 16,5 éves vagyok, 176 cm, 63kg, fiú. Helyből távolugrás 2.64 méter és a 60 méter sprint 8 másodperc. Láttok-e bennem fantáziát? Szerintetek lenne értelme elkezdenem sportolni?

Főleg hozzáértő válaszát várom, de persze bárki is ír, előre is köszönöm a válaszát!



2017. szept. 27. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 2 dolgot mondok neked.

1) ha atombéna lennél, akkor is kéne sportolj. Az mindenkinek kell, mindenkinek jót tesz.

2) ne hallgass senki véleményére.


És kapsz egy pluszt bónusznak: én a küzdősportokat ajánlom, ha azok is érdekelnek. Minden téren kiválóak. Erő, állóképesség, egészség, aztán még önvédelem is. De bármit választasz, az jó lesz, mint sport.


Hajrá!

2017. szept. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ha 0 sportmúlttal ugrottál 5 métert, akkor érdemes lenne.

2017. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!