Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol van lehetőségem Budapesten...

Hol van lehetőségem Budapesten viszonylag olcsón vagy ingyenesen letusolni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy vidékről járok be Pestre és szinte egész napomat bent töltöm az egyetemen, ahol nincs lehetőségem tusolni. Szeretnék futni napközben a városban, és emellett tusolási lehetőséget keresek, anélkül, hogy drágán bérletet kelljen vennem uszodában.


Hol találok erre lehetőséget? Ki hogyan oldja meg hasonló körülmények között?


A segítségeteket előre is köszönöm!



2017. okt. 4. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Kollégium? Nincs valaki haverod, aki ott lakik, és be tudsz hozzá ugrani?
2017. okt. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az egyetem kollégiuma elég messze van attól helytől (Margitsziget vagy esetleg Városliget, még nem döntöttem el) ahol futni szeretnék. Baromi sokat kellene addig utaznom, hogy egyáltalán letusolhassak és nem is igazán haverkodtam még össze annyira, hogy bekéretszkedjek akárhova.
2017. okt. 4. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Hősök terénél, a Műcsarnok mögött a nyilvános vécében van zuhanyzó. Este 8-ig nyitva van.
2017. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudsz róla valamit, hogy mennyi a használat költsége?
2017. okt. 4. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

200.-

2017. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2017. okt. 4. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!